اطلاعات دوره
آموزش مبانی مقدماتی اصول هنری تدوین فیلم
مسیر آموزشی

آموزش مبانی مقدماتی اصول هنری تدوین فیلم

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.9/5
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:18 نظر4.3
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:محمدرضا فراهانی4.3
  • زمان:2 ساعت و 25 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

تا به حال به این نکته توجه کرده اید که چرا بعضی از فیلم سازان از عبور یک رهگذر، شاهکار سینمایی خلق می کنند و بعضی دیگر با وجود خرج های کلان و ماجراهای پر کشش، فیلمی در حد انتظار نمی سازند. جواب این سوال را باید در کار تدوینگران جستجو کرد. تدوین فیلم، روایت فیلم را به عهده می گیرد، به همین خاطر مهم ترین اصل در تدوین فیلم تسلط بر روایت شناسی و اصول روایت در تدوین است. در این فرادرس سعی شده است تا با اصول اولیه روایت در تدوین فیلم، آشنا شوید و بتوانید شیوه های مختلف روایت در آثار بزرگ سینما را تشخیص دهید.
دوره آموزش مبانی مقدماتی اصول هنری تدوین فیلم دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 25 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط محمدرضا فراهانی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مبانی مقدماتی اصول هنری تدوین فیلم را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های سینما و تئاتر سراسر اینترنت را در صفحه سینما و تئاتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

احمد

از فرادرس خیلی راضیم، واقعا کارتون حرف نداره.

علی

مشاهده کردم، خیلی از مباحث مقدماتی رو به بهترین شکل برای تقویت پایه مطرح کردند و من تونستم استفاده کنم.

علی

مدرس خیلی روی مباحث مسلط بوده و به بهترین روش آموزش رو به پیش می بردند،کلا همیشه سایت شما و تولیدات رو به دوستان توصیه میکنم.

علیرضا

به نسبت قیمتش دوره خوبیه.

جواد

اطلاعاتش عالی بود خیلی بدردم خورد

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی