اطلاعات دوره
آموزش خط تحریری – خوشنویسی با مداد، خودکار و روان نویس
مسیر آموزشی

آموزش خط تحریری – خوشنویسی با مداد، خودکار و روان نویس

499,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.6
وضعیت قیمت: 499,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:9 نظر4.5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:آزاده رستمی4.5
  • زمان:5 ساعت و 6 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

همان‌طور که می‌دانیم زبان دست، نوشتن است و چه زیبا است که دست‌نوشته‌های خود را خوش بنویسیم تا زبان دست ما در همه جا زیبا به نظر برسد. در دنیای شتابزده امروز حس داشتن دستخط زیبا در نوشتار روزمره ما می‌تواند حال خوبی را برای ما به ارمغان بیاورد. در این آموزش یاد خواهیم گرفت که چگونه خوش بنویسیم و اگر آموزش‌ها را مرتب دنبال کنید و روزانه یک‌ربع تمرین کنید، می‌توانید بعد از اتمام آموزش، از دستخط زیبای خود لذت برده و دستخط خود را به عنوان هدیه‌ای ارزشمند به دوستان و عزیزان خود تقدیم کنید.
دوره آموزش خط تحریری – خوشنویسی با مداد، خودکار و روان نویس دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 6 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط آزاده رستمی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 499,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش خط تحریری – خوشنویسی با مداد، خودکار و روان نویس را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های هنر و طراحی سراسر اینترنت را در صفحه هنر و طراحی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

رضا

خوب بود ولی نیازمند تمرین زیاد هستش برای این که خوب یاد بگیریم.

زینب

برای شروع خوب بود کاش پیشرفتشم بزارید.

آرش

اولاشو نگاه کردم، محتواش خیلی جالب بود.

علي

عالي و حرفه اي

سعید

عالی بود ممنون از خانم مهندس

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی