اطلاعات دوره
آموزش کالیگرافی در فتوشاپ
مسیر آموزشی

آموزش کالیگرافی در فتوشاپ

23,400 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: 23,400 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:مصطفی هوشیاری0
  • زمان:3 ساعت و 38 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش کالیگرافی در فتوشاپاین دوره از اموزش فتوشاپ ما قصد داریم که کالیگرافی را اموزش بدیم و قصد ما این است که این دوره رو از صفر شروع کنیم و مهم هم نیست که شما اصلا فتوشاپ را بلد باشید یا نباشید.اما خب اگر شما اشنایی اولیه را با فتوشاپ داشته باشید برای سریع تر درک کردنتان بهتر میشود،اما خب ما این دوره را با زبان ساده ای قرار است ضبط کنیم و هیچگونه گنگی یا نامفهومی وجود ندارد در این دوره.ما در در یک یا دو جلسه اول درمورد نکات اولیه و ابزارهای اولیه و قابل استفاده میپردازیم (درحد اشنایی اولیه) و بعد از ان میپردازیم به ایجاد و سایه زنی حروف های تکی  تمام حروف الفبا را سایه زنی میکنیم(بجز حروف های مشابه "مثلا از حروف هایی مانند:چ،ج،ح،خ، یکی را فقط سایه میزنیم")که در دو فونت ایران نستعلیق و ثلث برسی و کار میکنیم.در این دوره سایه زنی یک پهلو و دو پهلو انجام میشودو طی جلسات جلوتر به حروف های چسبان و متن های بزرگ میپردازیم.با ما همراه باشید و ویدیوهای رایگان را برسی کنید .
دوره آموزش کالیگرافی در فتوشاپ دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 38 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط مصطفی هوشیاری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 23,400 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش کالیگرافی در فتوشاپ را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های گرافیک سراسر اینترنت را در صفحه گرافیک در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی