اطلاعات دوره
آموزش نقاشی – ویژه کودکان
مسیر آموزشی

آموزش نقاشی – ویژه کودکان

349,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.9/5
وضعیت قیمت: 349,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:1 نظر5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:آتنا اخوان قمی5
  • زمان:3 ساعت و 7 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این آموزش تلاش می‌کنیم با کودکان به زبان خود آن‌ها صحبت کنیم تا در عین لذت‌بخش‌ بودن لحظات، باعث یادگیری بیشتر آن‌ها باشیم. مخاطب این آموزش ایده‌هایی از نقاشی خلاقانه به‌ دست می‌آورد که بدون ابزار خاص به ‌وسیله دورکشی دست خود یا با اشکال هندسی ساده یا حروف و اعداد، می‌تواند نقاشی‌های ساده و در عین حال زیبایی خلق کند. ما در این آموزش تلاش کرده‌ایم این موضوع را به کودکان منتقل کنیم که آن‌ها می‌توانند بدون نیاز به ابزار خاصی، افکار خود را به روی کاغذ بیان کنند و از ارائه ایده‌های خود در قالب تصاویر و رنگ‌ها، هراسی نداشته باشند و از این کار لذت ببرند.
دوره آموزش نقاشی – ویژه کودکان دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 7 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط آتنا اخوان قمی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 349,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نقاشی – ویژه کودکان را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نقاشی سراسر اینترنت را در صفحه نقاشی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

زهرا

سلام.آموزش عای و روان برای کودک

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی