اطلاعات دوره
آموزش نرم افزار کلوتریدی CLO 3D برای طراحی سه بعدی لباس – مقدماتی
مسیر آموزشی

آموزش نرم افزار کلوتریدی CLO 3D برای طراحی سه بعدی لباس – مقدماتی

779,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.7/5
وضعیت قیمت: 779,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:4 نظر4.6
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:عسل سلیقه4.6
  • زمان:5 ساعت و 29 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

نرم‌افزار CLO 3D به ما این امکان را می‌دهد که در فضای مجازی سه‌بعدی به راحتی به ساخت و تولید محصولات و مدل‌هایی که با پارچه و دوخت سروکار دارند، بپردازیم و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، مدل‌ها و طرح‌هایی همچون الگوهای اولیه ارائه دهیم که گنگ و نامفهوم نیستند و می‌توان به نتیجه مطلوبی رسید و بدون متحمل‌شدن هزینه، تمام مراحل را در رایانه با سرعت بالا انجام داد و بعد از اطمینان از صحت آن به تولید انبوه رساند. از این نرم‌افزار قدرتمند می‌توان در زمینه‌های مد و لباس، معماری، گیم، انیمیشن، جلوه‌های ویژه و… استفاده کرد. روند کار با CLO 3D بسیار ساده است. تمامی افراد علاقه‌مند به شبیه‌سازی سطوح پارچه‌ای می‌توانند از محتوای این آموزش استفاده کنند.
دوره آموزش نرم افزار کلوتریدی CLO 3D برای طراحی سه بعدی لباس – مقدماتی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 29 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط عسل سلیقه مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 779,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نرم افزار کلوتریدی CLO 3D برای طراحی سه بعدی لباس – مقدماتی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

طراوت

خیلی واضح توضیح دادن استاد. من هیچ پیش زمینه ای نداشتم ولی تونستم کامل یاد بگیرم و طرح خودمو پیاده کنم.

امید

برای مادرم تهیه کردم کارشون رو راه انداخت.

ملیحه

بسیار عالی بود خانم سلیقه بسیار خوب و روان توضیح میدهند با تشکر از ایشون و سایت فرادرس

فاطمه

عالیه. از خانم عسل سلیقه و مجموعه فرادرس برای تهیه این آموزش ممنونم. من تازه دوره رو تهیه کردم و تا جلسه چهارم که کار کردم هم توضیح خوب و روانه هم نرم افزار خوبیه. امیدوارم دوره های تکمیلی دیگه ای برای نرم افزارهای طراحی لباس بذارید، چون سایت های دیگه این دوره قیمتش خیلی بالاس. بازم تشکر. موفق باشید.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی