اطلاعات دوره
آموزش ساخت وبسایت کوتاه کننده لینک با Flask
مسیر آموزشی

آموزش ساخت وبسایت کوتاه کننده لینک با Flask

50,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo1.3/5
وضعیت قیمت: 50,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:محمد موسوی0
  • زمان:56 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش ساخت وبسایت کوتاه کننده لینک با Flask با سلام خدمت کاربران وب سایت تاپ لرنگاهی اوقات میخواهیم در کانال تلگرامی خود یا در جایی دیگر لینکی را به اشتراک بگذاریم ، مشکلی که دارد ممکن است لینک بسیار طولانی و نامفهوم باشد ، برای رفع چنین مشکلی ما از وبسایت های کوتاه کننده لینک استفاده می کنیم ، تا لینک مورد نظر قابل فهم و قابل اشتراک باشد . در این دوره قصد داریم به ساخت چنین وبسایتی توسط فریم ورک محبوب فلاسک بپردازیم . پیشنیاز دوره : پایتون و تسلط نسبی بر فریم ورک Flask  می باشد .
دوره آموزش ساخت وبسایت کوتاه کننده لینک با Flask دوره‌ای با امتیاز نهایی 1.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 56 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط محمد موسوی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 50,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ساخت وبسایت کوتاه کننده لینک با Flask را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های طراحی وب‌سایت سراسر اینترنت را در صفحه طراحی وب‌سایت در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

علی پورمومن

سلام فریمورک فلاسک مربوط به زبان پایتون هست؟ یعنی باید پایتون رو بلد باشیم؟

محمد موسوی (مدرس)

سلام بله در حد متوسط باید به پایتون مسلط باشید

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی