اطلاعات دوره
آموزش سی شارپ پیشرفته - مخصوص ناشنوایان
مسیر آموزشی

آموزش سی شارپ پیشرفته - مخصوص ناشنوایان

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.6/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:ایمان مدائنی4.4
  • زمان:9 ساعت و 50 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش سی شارپ پیشرفته - مخصوص ناشنوایانآموزش سی شارپ پیشرفته مخصوص ناشنوایاندوره آموزش سی شارپ پیشرفته در قالب پروژه عملی ( حسابداری ) مخصوص ناشنوایان پیش نیاز های این دوره :دوره آموزش سی شارپ مقدماتی به همراه پروژه عملی مخصوص ناشنوایان این دوره در ادامه دوره شارپ مقدماتی ارائه شده است .در این دوره با امکانات پیشرفته زبان قدرتمند سی شارپ در قالب یک پروژه عملی با عنوان حسابداری آشنا خواهید شد .    
دوره آموزش سی شارپ پیشرفته - مخصوص ناشنوایان دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 9 ساعت و 50 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط ایمان مدائنی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش سی شارپ پیشرفته - مخصوص ناشنوایان را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان برنامه نویسی C# سراسر اینترنت را در صفحه زبان برنامه نویسی C# در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی