اطلاعات دوره
 آموزش سی‌شارپ پیشرفته - برنامه‌نویسی تابعی
مسیر آموزشی

آموزش سی‌شارپ پیشرفته - برنامه‌نویسی تابعی

150,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.6
وضعیت قیمت: 150,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:ایمان مدائنی4.4
  • زمان:5 ساعت و 32 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش سی‌شارپ پیشرفته - برنامه‌نویسی تابعیبرنامه‌نویسی تابعی (Functional programming) که به آن FP هم می‌گویند فرآیند ساخت نرم‌افزار با ترکیب توابع خالص (Pure functions)، جلوگیری از وضعیت‌های اشتراک‌گذاری شده، داده‌های قابل تغییر و اثرات جانبی است. از مزیت‌های برنامه‌نویسی تابعی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:·        کدنویسی کمتر و سریع‌تر است·        تست و دیباگ برنامه سریع‌تر است·        حالات تابعی موجود در برنامه شما را انعطاف‌پذیرتر ساخته و حل محاسبات را بهتر می‌سازد·        ابزارهایی را در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌دهد که حل مشکلات پیچیده را بهبود می‌بخشد·        و موارد دیگربرنامه نویسی فانکشنال راهی ساده برای مقابله با مشکلات نرم‌افزاری مدرن مانند مقیاس گسترده، کار با برنامه‌های چند thread ای، سیستم‌های توزیع‌شده و غیره را ارائه می‌دهد.در این دوره نحوه کار الگوهای برنامه‌نویسی کاربردی در سی‌شارپ آموزش داده می‌شود. در این آموزش شما مباحث مهم برنامه‌نویسی تابعی را خواهید آموخت.پیش‌نیازهای این دوره:دوره آموزش سی‌شارپ از مقدماتی تا پیشرفتهآموزش سی‌شارپ پیشرفتهآموزش رایگان خطایابی و debugging در ویژوال استودیو
دوره آموزش سی‌شارپ پیشرفته - برنامه‌نویسی تابعی دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 32 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط ایمان مدائنی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 150,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش سی‌شارپ پیشرفته - برنامه‌نویسی تابعی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان برنامه نویسی C# سراسر اینترنت را در صفحه زبان برنامه نویسی C# در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی