اطلاعات دوره
طراح و تحلیلگر نرم افزار
مسیر آموزشی

طراح و تحلیلگر نرم افزار

900,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo1.3/5
وضعیت قیمت: 900,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:مهدی خیامدار0
  • زمان:29 ساعت و 34 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

طراح و تحلیلگر نرم افزاربرای توسعه نرم افزار پایدار و کاربردی لازم است مراحل طراحی و توسعه نرم افزار صورت گیرد از جمله مهم ترین قسمت تولید یک نرم افزار بخش تحلیل و طراحی آن است . در این  دوره ما موارد مهمی در یادگیری و نحوه طراحی صحیح یک نرم افزار یاد میگیریم . این برای دو گروه افراد مناسب است : 1- توسعه دهندگان نرم افزار 2- کسانی میخواهند طراح و تحلیلگر نرم افزار در تیم توسعه باشند . در این دوره یاد خواهید گرفت چگونه فرآنیدها را به طرح های اولیه برای توسعه یک نرم افزار تبدیل کنیم و به طور درست یک نرم افزار را طراحی و تولید کنیم . برای همه کسانی در توسعه و تولید نرم افزار مشغول اند این دوره توصیه میشود .از مهم ترین موارد آموزشی در این دوره :+ مهندسی نرم افزار + معماری و امنیت توسعه نرم افزار+ بانک های اطلاعاتی و دستورات T-SQL+ شی گرایی + نمودار های مهندسی در توسعه نرم افزار : UML / ERD / BPMN / DFD+ سایر مباحث : RUP / مهندسی نیازمندی ها / الگوهای معماری/ طراحی Wireframe + پروژه + نرم افزار های این دوره : Microsoft Visio / Visual Paradigm  پیشنیاز دوره : آشنایی با برنامه نویسی 
دوره طراح و تحلیلگر نرم افزار دوره‌ای با امتیاز نهایی 1.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 29 ساعت و 34 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط مهدی خیامدار مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 900,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره طراح و تحلیلگر نرم افزار را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

rotfn

تشکر ویژه میکنم از سایت تاپلرن چون نظرات منتقد هم تایید میکنه و کاربر میتونه با خیال راحت نظرات کسایی رو که خریدن بخونه و تصمیم بگیره بر عکس بعضی سایتا که یک روزه دورشون منتشر شده میزنن 100 نفر عضو امتیاز 5 ستاره و قسمت نظرات هم میبینی همه تعریف و تمجید کردن

نیما رستمیان

درود استاد میشه در بروزرسانی بعدی درمورد هوش مصنوعی و زیرمجموعه هاش و سیستم های خبره صحبت کنید.

مهدی خیامدار (مدرس)

با سلام بله حتما چشم

s.shokoufi

دوره از نظر محتوای فنی داخلی در حد قابل قبولی نیست

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی