اطلاعات دوره
آموزش ویژوال بیسیک پیشرفته
مسیر آموزشی

آموزش ویژوال بیسیک پیشرفته

100,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo1.9
وضعیت قیمت: 100,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:رضا نبهانی0
  • زمان:1 ساعت و 47 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش ویژوال بیسیک پیشرفته آموزش ویژوال بیسیک پیشرفته در دوره آموزش ویژوال بیسیک پیشرفته  قراره به صورت پروژه محور پیش بریم و توی این دوره پروژه های مختلفی رو با هم دیگه درست میکنیم و شما بعد از این دوره تجربه خوبی رو به دست میارید و میتونید پروژه های خودتون رو درست بکنید.پیش نیاز های دورهپیش نیاز این دوره آشنایی با دوره ویژوال بیسیک مقدماتی هست که حتما نیازه اون دوره رو دیده باشین یا با قواعد این زبان آشنا باشید برای اطلاعات بیشتر ویدیو معرفی رو نگاه بکنید .
دوره آموزش ویژوال بیسیک پیشرفته دوره‌ای با امتیاز نهایی 1.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 47 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط رضا نبهانی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 100,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ویژوال بیسیک پیشرفته را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

mahdi_1or0

کلیپ اول رو میگه غیر قابل دسترس هست و دانلود نمیشه

رضا نبهانی (مدرس)

سلام دوست من به پشتیبانی سایت تیکت بزنید مشکلتون رو حل میکنن.

abolfazltab

با سلام و خسته نباشید چرا ویدیو 15 ناقص؟ منظورم اینکه گفتید (در ادامه انشالله بقیه کار را انجام خواهیم داد) ولی بیشتر از 15 ویدیو نیست! آیا دوره دیگری برای VB شروع کرده اید؟

امیرعلی رضائی

سلام تا اینجای کار خیلی خوب بوده. ممنون :)

رضا نبهانی (مدرس)

سلام دوست من خوشحالم که راضی هستید از دوره در ادامه هم تمام تلاشم رو میکنم که دوره خوبی بشه

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی