اطلاعات دوره
دوره جامع شی گرایی در سی شارپ
مسیر آموزشی

دوره جامع شی گرایی در سی شارپ

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.6
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:ایمان مدائنی4.4
  • زمان:7 ساعت و 3 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

دوره جامع شی گرایی در سی شارپدوره آموزش جامع شی گرایی (OOP) در سی شارپ از مقدماتی تا پیشرفته پیشنیاز های این دوره : دوره آموزش سی شارپ از مقدماتی تا پیشرفتهآموزش سی شارپ پیشرفته برنامه نویسی شی گرا شیوه نوینی است که در آن می توان قطعاتی را ایجاد کرد و در برنامه های مختلف مورد استفاده قرار داد.قابلیت خوانایی برنامه هایی که در این روش نوشته می شوند بالا بوده ، تست ، عیب یابی و اصلاح آن ها آسان است. شی گرایی، بر اشیا  تاکید دارد. در برنامه نویسی شی گرا اشیا به صورت انتزاع مطرح می شوند. نکته ی قابل توجه اینکه اکثر محیط های برنامه نویسی امروزی بر اساس مفاهیم شی گرایی بنا نهاده شده اند. در این دوره به صورت کامل و جامع اصول شی گرایی در سی شارپ را بررسی خواهیم کرد . این دوره به اتمام رسیده است .
دوره دوره جامع شی گرایی در سی شارپ دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 7 ساعت و 3 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط ایمان مدائنی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره دوره جامع شی گرایی در سی شارپ را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان برنامه نویسی C# سراسر اینترنت را در صفحه زبان برنامه نویسی C# در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

omidparchami

استاد یه دو نه ایی

fffarhad021

استاد عرض ادب دارم خدمتتون ... دوره بسیار پر بار هست... اولش که سخت تر بود جذابتر هم بود ... ای کاش با هون فرمون می رفتید... ممنون از وجود ارزشمند شما

ایمان مدائنی (مدرس)

سلام ، سلامت باشید خوشحالم براتون مفید بوده

امیررضا ولدخانی

سلام استاد خسته نباشید مثل همیشه عالی

حمید هوشمند

سلام دوره عالی بود فقط قسمت اخر گفتید در حال اماده کردن دوره کالکشن ها هستید خواستم بدونم در سایت قرار گرفته شده یا هنوز اماده نشده ؟

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی