اطلاعات دوره
آموزش رایتینگ تسک 1 آیلتس آکادمیک IELTS – به زبان انگلیسی
مسیر آموزشی

آموزش رایتینگ تسک 1 آیلتس آکادمیک IELTS – به زبان انگلیسی

529,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4/5
وضعیت قیمت: 529,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:7 نظر4.3
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:زهرا دلاور4.7
  • زمان:1 ساعت و 46 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

هدف اصلی این آموزش، آماده سازی جهت نگارش تسک ۱ آزمون بین المللی آیلتس آکادمیک است. از آنجا که تجزیه و تحلیل داده های گرافیکی حتی در زبان فارسی هم بسیار سخت به نظر می آید، آشنایی با شیوه های ساده سازی و شناخت ساختارهای کلی و جزئی نگارش تسک ۱ آیلتس بسیار مهم است. در این آموزش سعی شده است تا در کوتاه ترین زمان ممکن به تمامی دروس لازم جهت آشنایی و تسلط بر این بخش از آزمون، شامل: کلیات آزمون، چگونگی تحلیل داده ها و تقسیم داده های گرافیکی به واحدهای کوچک تر جهت تحلیل بهتر و همین طور تشخیص روندهای شاخص و حذف داده های زاید، معرفی کلمات و ساختارهای پرکاربرد، نکات کلیدی و معرفی فاکتورهایی که نمره شما را تعیین خواهند کرد، پرداخته شود.
دوره آموزش رایتینگ تسک 1 آیلتس آکادمیک IELTS – به زبان انگلیسی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 46 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط زهرا دلاور مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 529,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش رایتینگ تسک 1 آیلتس آکادمیک IELTS – به زبان انگلیسی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان انگلیسی سراسر اینترنت را در صفحه زبان انگلیسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

علی

عالی بود و همه موارد رو شامل میشد.

زینب

خیلی قوی نبود، کلا آموزش های آیلتس باید تو سه سطح ارائه می شد.

حسن

تلفظشون می تونست بهتر باشه، به نظرم یک مقدار نامرتب بود. این آموزش از ویدیو به زبان فارسیش گیرایی بهتری داشت، چون دیدن همچین آموزشی به زبان فارسی، وابستگی به معنای فارسی رو به وجود میاره.

پیمان

کیفیت آموزش خیلی عالی بود، از تمام موسسات آموزشی که رفته بودم و کتابایی که خوندم، بهتر بود این ویدیو بی نقص بود، اون آموزشی بود، که لازمه دانشجو برای حضور در آزمون ببینه.

مهدی

ترجیح دادم اول به زبان انگلیسی شو ببینم و بعد به زبان فارسی شو، که ببینم تا چه حدی متوجه شدم. از نظر کیفیت به نظرم مناسبه و می تونه تا حدودی مطالب رو برسونه، کاربردیه.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی