اطلاعات دوره
ساخت منو های سفارشی با Bunifu
مسیر آموزشی

ساخت منو های سفارشی با Bunifu

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:ریبین اسمعیلی0
  • زمان:3 ساعت و 59 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

ساخت منو های سفارشی با Bunifuامروزه از منو ها در جاهای مختلفی استفاده میشه.در سایت ها، در اپلیکیشن های موبایل یا ویندوز و ......ساخت یک منوی زیبا که کاربر رو جذب کنه خیلی مهمه چون استفاده کردن از منو های قدیمی جذابیت چندانی برای کاربران نداره.شاید ساخت منو برای وب سایت ها یا نرم افزار های موبایل کار ساده ای باشه که توسط کتابخانه ها یا ابزار های زیادی صورت بگیره اما ساخت منو های زیبا و کاربر پسند برای نرم افزار های تحت ویندوز کار ساده ای نیست.ما برای زیبا سازی نرم افزار های ویندوز (WinForm) می توانیم از کامپوننت های خوبی استفاده کنیم که این کار رو برای ما بسیار ساده می کنند. کامپوننت هایی مانند Bunifu یا Xander .همچنین برای ساخت منو های زیبا نیز می توانیم از این دو کامپوننت قدرتمند کمک بگیریم.در این دوره کوتاه و رایگان، باهم دیگه یاد میگیریم که چجوری منو های زیبایی رو طراحی کنیم و به چند نکته جالب هم اشاره می کنیم.برای اطلاعات بیشتر، ویدیو معرفی دوره را مشاهده کنید.
دوره ساخت منو های سفارشی با Bunifu دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 59 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط ریبین اسمعیلی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره ساخت منو های سفارشی با Bunifu را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های UI و UX سراسر اینترنت را در صفحه UI و UX در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی