اطلاعات دوره
آموزش رایگان و جامع ++C تا سطح کاملا پیشرفته
مسیر آموزشی

آموزش رایگان و جامع ++C تا سطح کاملا پیشرفته

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:احمد جعفری0
  • زمان:15 ساعت و 29 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش رایگان و جامع ++C تا سطح کاملا پیشرفته زبان سی++ به عنوان مادر زبان‌های برنامه نویسی و یک زبان فوق العاده قدرتمند در سطح جهان شناخته میشود. این زبان تقریبا در تمامی عرصه ها قابل استفاده میباشد، اما باور اکثریت افراد در ایران بر این است که این زبان فقط جنبه آموزشی دارد و خروجی آن هم فقط در کنسول یا ترمینال قابل نمایش است. اما به هیچ وجه اینطور نیست ... !در رشته مهندسی کامپیوتر، 2 درس تحت عناوین "مبانی برنامه نویسی" و "برنامه سازی پیشرفته" وجود دارد که معمولا در تمامی دانشگاه ها، حداقل یکی از این 2 درس به زبان "سی++" اختصاص می یابد. اگر شما بتوانید این زبان را یاد بگیرید، تقریبا یادگیری هر زبان برنامه نویسی دیگری، کار بسیار آسانی برای شما خواهد بود. چرا که این زبان تمامی جزئیات و اصول برنامه نویسی را تحت پوشش قرار میدهد و نسبت به سایر زبان ها سینتکس و ساختار سخت تری دارد.متاسفانه در میان منابع آموزشی اعم از کتاب، مقاله، فیلم، سایت و ... آموزش جامعی برای این زبان وجود ندارد و اگر آموزش سطح بالایی نیز وجود داشته باشد، در قالب مقاله های کوتاه اینترنتی میباشد. این آموزش با این هدف ساخته میشود که به عنوان اولین آموزش "کاملا جامع" زبان سی++ به زبان فارسی و در قالب فیلم باشد و بتواند نیاز تمام فارسی زبانان را از تماشای فیلم های آموزشی خارجی زبان بی نیاز بکند و به عنوان یک مرجع در بین هموطنان عزیز شناخته شود.امیدوارم این دوره برای همه شما عزیزان مفید و کاربردی باشد ... 
دوره آموزش رایگان و جامع ++C تا سطح کاملا پیشرفته دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 15 ساعت و 29 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط احمد جعفری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش رایگان و جامع ++C تا سطح کاملا پیشرفته را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

mohammad karimi

سلام خدمت شما استاد گرامی بیزحمت بخش اخر این دوره رو هم بزارین

احمد جعفری (مدرس)

سلام عرض میکنم. متاسفانه بنابر دلایلی همکاری بنده با سایت تاپلرن ادامه دار نبود و نتونستم در خدمت شما عزیزان باشم

محمد صفری

خیلی عالی خسته نباشید

احمد جعفری (مدرس)

سلام عرض میکنم. مچکرم از لطفتون ممنونم

پریسا ..

عالییییییییییییییی.00000000000000خسته نباشین 00000000

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی