اطلاعات دوره
آموزش کدنویسی سریع
مسیر آموزشی

آموزش کدنویسی سریع

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:صادق جعفری0
  • زمان:1 ساعت و 5 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش کدنویسی سریع چند سال پیش وقتی تازه کدنویسی رو شروع کرده بودم و هنوز در حال تمرین Html و Css برای مبانی اولیه بودم، بلافاصله بعد از نوشتن 1 خط کد، خروجی رو نگاه می کردم که تغییرات جدید رو بررسی کنم!رفته رفته بعد از مدتی این مشاهده خروجی ها رو کمتر کردم و مثلا بعد از نوشتن هر چند خط کد، خروجی رو نگاه می کردم.چیزی که همیشه برام اهمیت داشته زمان بوده که طبیعتا برای هر شخص دیگه ای هم صرفه جویی در زمان از مهمترین نکاته!یکی از مواردی که به میزان قابل توجهی در صرفه جویی کردن زمان به ما کمک میکنه این هست که بتونیم چشممون رو به روی خروجی ببندیم و مستقیم تا انتها کدنویسی کنیم.سعی دارم در این دوره، روش کدنویسی خودم رو که به مرور زمان تجربه کردم با شما به اشتراک بگذارم تا شاید کمکی در این زمینه به شما عزیزان کرده باشم.این دوره پیش نیاز خاصی ندارد اما حداقل باید با یک زبان آشنا باشید، فرقی نمیکنه فرانت یا بک!
دوره آموزش کدنویسی سریع دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 5 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط صادق جعفری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش کدنویسی سریع را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

اقبال هستم

سلام و احترام استاد جعفری واقعا لذت بردم جدا عالی بود دست مریزاد

قاسم غلامی

سلام و ادب خدمت شما استاد عزیز من هیچی از کد نویسی نمیدونم و تازه میخوام html و css یاد بگیرم، آیا این دوره رو ببینم الان، برام الان مفید تره یا بعدا ببینم

مهدی حضرتی

نکات مفیدی داشت با تشکر

121

ساام استاد چرا ویدئو هاتون بی صداست؟

Sir Developer

سلام خسته نباشید قسمت اخر بدون صدا هستش

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی