اطلاعات دوره
پرداخت درون برنامه ای زرین پال در یونیتی (IAB)
مسیر آموزشی

پرداخت درون برنامه ای زرین پال در یونیتی (IAB)

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

پرداخت درون برنامه ای زرین پال در یونیتی (IAB) به نام خدا  ، سلام عرفان شادبخت هستم با ی دوره جدید در یونیتی ، در این دوره ما میخواهیم به این بپردازیم که چگونه از درگاه پرداخت زررین پال در یونیتی استفاده کنیم . پیش نیاز های دوره: آشنایی با سی شارپ و یوینیتیگاهی اوقات لازمه برای بازی هامون یه هزینه ای رو در نظر بگیریم . مثلا زمانی که ما میخوایم پول یا ماشین یا تفنگ جدید بگیریم باید پولی رو برداخت کنیم تا بازی ساز هم حمایتی بشه. برای این پرداخت از درگاه پرداخت زرین پال استفاده میکنیم که هم مطمعن و هم با کیفیت است.با آرزوی موفقیت
دوره پرداخت درون برنامه ای زرین پال در یونیتی (IAB) دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 37 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط عرفان شادبخت مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره پرداخت درون برنامه ای زرین پال در یونیتی (IAB) را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازی سازی سراسر اینترنت را در صفحه بازی سازی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی