اطلاعات دوره
آموزش کات سین ها ( CutScenes ) در یونیتی
مسیر آموزشی

آموزش کات سین ها ( CutScenes ) در یونیتی

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:عرفان شادبخت0
  • زمان:3 ساعت و 37 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش کات سین ها ( CutScenes ) در یونیتی سلام عرفان شادبخت هستم با یه دوره جذاب در یونیتی.  در این دوره ما از صفر تا صد ساخت یک کات سین رو باهم پیش میریم واگر هم نمیدونید کات سین یعنی چی ویدیو معرفی دوره رو ببینید.بعد از دیدن این دوره شما میتونید روی هر پلتفرمی کات سین بسازید و استفاده کنیدسرفصل ها : 1-توضیح کامل کامپوننت ویدیو پلیر  2-متصل کردن جوی استیک به یونیتی 3-استفاده از جوی استیک در یونیتی 4-ساخت یک کاتسین کوچک و راحت 5-توضیح تابع IEnumerator6- پروژه عملی(ساخت کات سین های یکی از مراحل اویل 4)پیش نیاز های  دوره:آشنایی با یونیتی(آموزش های درون سایت کافی است) با آرزوی موفقیت
دوره آموزش کات سین ها ( CutScenes ) در یونیتی دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 37 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط عرفان شادبخت مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش کات سین ها ( CutScenes ) در یونیتی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازی سازی سراسر اینترنت را در صفحه بازی سازی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

twins1386

ببخشید چرا اون دوره سی شارپ در یونیتی روبرداشتید.ما کلی روش برنامه داشتیم.

عرفان شادبخت (مدرس)

سلام هستش که تو این لینک

عرفان باقری

سلام کات سین ها برای بازی های دو بعدی هم میشه

عرفان شادبخت (مدرس)

سلام خود کاتسین دو بعدی هست پس صد درصد میشه

عرفان شادبخت

سلام ممنون درست یادم نیست ولی در یکی از قسمت ها گذاشتم ویدیو رو هارو

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی