اطلاعات دوره
آموزش مهندسی نرم افزار
مسیر آموزشی

آموزش مهندسی نرم افزار

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:جلال لگوری0
  • زمان:3 ساعت
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش مهندسی نرم افزار در این دوره قصد ما بررسی فعالیت هایی است که یک مهندس نرم افزار باید در مراحل مختلف مورد اجرا قرار دهد .نحوه دریافت پروژه از مشتری و بدست آوردن اطلاعات و داده های مورد نیاز برای اجرای پروژه. بررسی مدل های فرآیند برای اجرای پروژه ها در انواع مختلف (در پروژه های ساده و پیشرفته) و همچنین یادگیری نمودار ها برای اجرای دقیق تر و ساده تر پروژه ها .و بررسی موارد مختلف دیگری که جزو وظایف یک مهندس نرم افزار است .در این آموزش سعی بر آن بوده به تمام موارد با جزئیات پرداخته شود.
دوره آموزش مهندسی نرم افزار دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت می‌باشد که در تاپ لرن توسط جلال لگوری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مهندسی نرم افزار را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

سید محسن داتلی

مرسی از شما استاد عزیز. دوره مفیدی بود. به امید دوره های بعدیتون

muhammad22

بی کیفیت از لحاظ صدا و تصویر

parisahashemi

ممنونم خسته نباشید عالی بود

aghaebrahimi

سلام موضوع و مبحث عالیه دست شما درد نکنه من تازه شروع کردم ولی کیفیت تصویر و صدا بد هست جوری که نمیشه با هدفون گوش کرد بیشتر اعصاب آدم خورد میشه خصوصا قسمت 2 و معرفی لطفا اصلاح کنید و قرار بدین

Aminsoley

سلام. دوره مباحث بسیار خوبی داره اما در بعضی جلسات مانند ویدیو دوم که معرفی فعالیت های مهندس نرم افزار هست، کیفیت صدا و تصویر خیلی پایینه و حتی نویز خیلی زیادی هم وجود داره :(

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی