اطلاعات دوره
آشنایی و نحوه استفاده از Dapper
مسیر آموزشی

آشنایی و نحوه استفاده از Dapper

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.6/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:ایمان مدائنی4.4
  • زمان:39 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آشنایی و نحوه استفاده از DapperDapper چیست؟Dapper یک ORM کوچک، سبک و سریع می باشد که دارای محبوبیت زیادی است که وظیفه آن مدیریت ارتباط بین محیط برنامه نویسی و دیتابیس می باشد. شما با کمک Dappe می توانید به سادگی دستورات SQL خود را در قالب Stored Procedure و یا دستورات مستقیم SQL اجرا نمائید. Dapper کمک می کند قسمت هایی مانند مدیریت Connection ها، اجرا Command های SQL ای و همچنین تبدیل نتایج درخواست (Select Result) به ViewModel بسیار ساده و سریع انجام شود. در ادامه می خواهیم با نحوه کار Dapper به صورت مرحله به مرحله در یک پروژه آشنا شویم با ما در این ویدئو همراه باشید . در صورت تمایل میتوانید از آموزش جدید و جامع آموزش Dapper استفاده نمایید 
دوره آشنایی و نحوه استفاده از Dapper دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 39 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط ایمان مدائنی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آشنایی و نحوه استفاده از Dapper را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایگاه داده سراسر اینترنت را در صفحه پایگاه داده در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

abdullah.mm

خیلی خوب بود. خدا قوّت

ایمان مدائنی (مدرس)

سلامت باشید خوشحالم مفید بوده

[email protected]

ممنون برادر عزیزم

ایمان مدائنی (مدرس)

سلامت باشید

nouri.mehdi

ممنون از آموزش کوتاه و مفیدتون.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی