اطلاعات دوره
دوره آموزش Hibernate و JPA از صفر
مسیر آموزشی

دوره آموزش Hibernate و JPA از صفر

100,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: 100,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:محمد قاری0
  • زمان:8 ساعت و 17 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

دوره آموزش Hibernate و JPA از صفر  Hibernate  یک ORM    ( Object Relational Mapping )است که کاربرد اصلی هایبرنیت نگاشت یک کلاس جاوا به یک جدول در پایگاه داده است. هایبرنیت همچنین ابزاری را برای بازیابی داده‌ها فراهم می‌آورد. هایبرنیت کمک می‌کند یک برنامه‌نویس بدون استفاده مستقیم از دستورات مربوط به پایگاه داده با آن رابطه برقرار و شی‌ها را بازیابی، ذخیره یا به روزرسانی کند. هایبرنیت به هیچ وجه جایگزین  JDBC  نمی‌شود بلکه یک لایه بالاتر از و مبتنی بر ان است در واقع هایبرنیت رابطی است که به برنامه نویسان کمک می‌کند، بدون درگیر شدن با جزئیات یک پایگاه داده، تمام اعمال مربوط به ذخیره و بازیابی اشیا را مستقل از نوع پایگاه داده انجام دهند. با استفاده از hibernate  برنامه نویسان درگیر ماهیت و تفاوت های دیتابیس های مختلف نمی شود .اگر شما قصد دارید که از فریمورک Spring در پروژه خود استفاده کنید، Spring راه کارهایی برای Hibernate نیز ارائه کرده است تا بتوانید داده های موجود در پایگاه داده را نیز مدیریت کنید.3 جلسه اول دوره رایگان است . 
دوره دوره آموزش Hibernate و JPA از صفر دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 8 ساعت و 17 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط محمد قاری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 100,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره دوره آموزش Hibernate و JPA از صفر را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

HajAlii

استاد سلام. دوره spring کی شروع میشه؟

مهرداد

سلام آیا hibernate با nhibernate ارتباطی دارن؟بعنی کسی بخاد nhibernate یاد بگیره این دوره به دردش میخوره؟؟

محمدمهدی خواجه زاده

سلام و درود ببخشید این دوره برای ارتباط با سرور هست؟ یعنی میشه برنامه ای نوشت که دیتابیس روی سرور باشن و برنامه ازش اطلاعات بگیره؟

محمد قاری (مدرس)

سلام این آموزش از دیتابیس لوکال استفاده میشود ولی هیچ مشکلی در استفاده از دیتابیس آنلاین وجود نداره فقط مشخصات اتصال به سرور تغییرمیکنه نه کد برنامه

khamanehdar

با سلام خواهشمند است دوره spring با intellij IDEA را هم ارائه بدین.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی