اطلاعات دوره
آموزش تقویت مهارت خواندن ریدینگ انگلیسی در آزمون تافل – TOEFL Reading
مسیر آموزشی

آموزش تقویت مهارت خواندن ریدینگ انگلیسی در آزمون تافل – TOEFL Reading

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.1/5
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:1 نظر4.8
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:دکتر سروش ابیانه4.2
  • زمان:2 ساعت و 2 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

با داشتن نمره در سطح عالی برای تافل، نه تنها می‌توان شانس موفقیت در پذیرش دانشگاهی و یا مهاجرتی را بالا برد، حتی می‌توان برای دریافت بورسیه‌ها و Scholarshipها نیز شانس بالاتری نسبت به سایر متقاضیان داشت. مهارت درک مطلب (Reading Comprehension)، عنوان یکی از 4 مهارتی است که در این آزمون سنجیده می‌شود و البته می‌توان گفت پیچیده‌ترین آن‌ها است، چون که علاوه بر مدیریت زمان برای پاسخ به سوالات متعدد این بخش، خواندن متون بلند نیز باید به گونه‌ای مدیریت شود تا زمان و انرژی بیهوده هدر نرود و فرد بتواند حداکثر سوالات را در کمترین زمان ممکن پاسخ دهد. هدف از ارائه این آموزش نیز، ارتقای این مهارت از آزمون تافل برای علاقه‌مندان است. در این آموزش سعی شده است تا با معرفی مهم‌ترین نکات و تکنیک‌ها و در قالب مثال، کاربرد تمامی این نکات تشریح گردد.
دوره آموزش تقویت مهارت خواندن ریدینگ انگلیسی در آزمون تافل – TOEFL Reading دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.1 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 2 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر سروش ابیانه مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش تقویت مهارت خواندن ریدینگ انگلیسی در آزمون تافل – TOEFL Reading را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان انگلیسی سراسر اینترنت را در صفحه زبان انگلیسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

ولی

مطالبش خیلی خیلی مفید بود نکته های خوبی داشت قیمتشم مناسب بود.

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی