اطلاعات دوره
آموزش زبان انگلیسی – عبارات و اصطلاحات گردشگری
مسیر آموزشی

آموزش زبان انگلیسی – عبارات و اصطلاحات گردشگری

649,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo1.9
وضعیت قیمت: 649,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین‌المللی در دنیای مدرن امروز با توجه به تاثیر گسترده آن بر جنبه‌های مختلف زندگی بشر، به خصوص در یافتن شغل، بر کسی پوشیده نیست. صنعت گردشگری نیز از جمله مشاغل پر رونق در حال حاضر است که کاربرد زبان انگلیسی به عنوان یک مهارت پایه برای افراد جویای شغل در این زمینه، اهمیت بسیاری دارد. در این آموزش مهارت لازم برای برقراری ارتباط با گرد شگران و پیشبرد وظایف راهنمایان گردشگری طی دروس طبقه‌بندی شده ارائه شده است. دانشجویان در این آموزش همراه با داشتن مروری بر وظایف عمده یک راهنمای گردشگری، با کلمات، عبارات و اصطلاحات پرکاربرد انگلیسی در قالب مکالمات و نمونه‌های مختلف  مرتبط نیز آشنا می‌شوند.
دوره آموزش زبان انگلیسی – عبارات و اصطلاحات گردشگری دوره‌ای با امتیاز نهایی 1.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 6 ساعت و 21 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط نرگس احمدی عالی‌نسب مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 649,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش زبان انگلیسی – عبارات و اصطلاحات گردشگری را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان انگلیسی سراسر اینترنت را در صفحه زبان انگلیسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی