اطلاعات دوره
آموزش صدا و نوشتار الفبای انگلیسی
مسیر آموزشی

آموزش صدا و نوشتار الفبای انگلیسی

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.7/5
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:3 نظر4.6
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:حدیث اصغرزاده4.6
  • زمان:4 ساعت و 22 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

همانطور که می‌دانیم، زبان انگلیسی در کشور ما به عنوان زبان خارجی تلقی می‌گردد. همین امر باعث شده است که در محیط اطراف زندگی خود نتوانیم تلفظ و نوشتار صحیح حروف و کلمات زبان انگلیسی را ببینیم و درک کنیم. بنابراین، قدم اول و اصلی در یادگیری صحیح و پایه‌ای زبان انگلیسی، شناخت دقیق نام و صدای حروف و همچنین نحوه نوشتار صحیح آن‌ها است. روش تدریسی که در اکثر موسسات انتخاب شده است، این روش را پوشش نداده و مسیر یادگیری را ناهموار و زمان‌بر می‌نماید.
دوره آموزش صدا و نوشتار الفبای انگلیسی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 22 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط حدیث اصغرزاده مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش صدا و نوشتار الفبای انگلیسی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان انگلیسی سراسر اینترنت را در صفحه زبان انگلیسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

زهره

اولش برام مسخره اومد، ولی متوجه شدم که واقعا ارزش وقت گذاشتن داره. کاش معلم دوران راهنمایی و دبیرستانم به همین خوبی آموزش میدادن. در کل تلفظ درست، واقعا برای پیشرفت توی زبان خیلی موثر است و صدالبته لذت بخش.

شهنوش

با عرض سلام و خسته نباشید بسیار از آموزش ایشون لذت بردم کاش می شد از این مدرسین بیشتر استفاده کنید.

آرمیتا

عالی

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی