اطلاعات دوره
آموزش زبان انگلیسی – کالوکیشن ها Collocation – سطح متوسط
مسیر آموزشی

آموزش زبان انگلیسی – کالوکیشن ها Collocation – سطح متوسط

599,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.9/5
وضعیت قیمت: 599,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:5 نظر5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:نوید مزروعی4.9
  • زمان:3 ساعت و 56 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این آموزش سعی شده است در کوتاه‌ترین زمان ممکن، کالوکیشن‌های سطح Intermediate پوشش داده‌ شود و همچنین ترکیب‌ها به همراه تلفظ، ارائه تعریفی از ترکیب به زبان انگلیسی و فارسی در راستای شفاف‌سازی و ابهام‌زدایی، ارائه مثال به زبان انگلیسی برای زبان‌آموزان فراهم شده و همچنین سعی شده است که از بیان مطالب اضافه پرهیز شود که صرفا اقدامی است در جهت سرعت بخشیدن به یادگیری مخاطب و همه این اقدامات تلاشی در جهت ساده‌سازی و افزایش سرعت در یادگیری بوده است.
دوره آموزش زبان انگلیسی – کالوکیشن ها Collocation – سطح متوسط دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 56 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط نوید مزروعی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 599,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش زبان انگلیسی – کالوکیشن ها Collocation – سطح متوسط را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان انگلیسی سراسر اینترنت را در صفحه زبان انگلیسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

سمانه

کیفیت خوبی داشت، در کل آموزش خیلی خوبی بود.

مسلم

خیلی آموزش خوبی بود، هزینه آموزش مناسب و به صرفه بود. فایل PDF مرتب و خوبی داشت.

سید مهدی

من برای اولین بار هست برای دوره ای نظر ثبت میکنم. چون از این دوره راضی بودم و زحمت زیادی مدرس بابت تهیه و گردآوری مطالب انجام داده، به سایرین هم دوره رو پیشنهاد میکنم

محمدحسین حیدری

باسلام و خسته نباشید من این آموزش رو تهیه کردم و بسیار از آن راضی هستم مطالب ارایه شده مقبول بودن و نحوع تدریس هم خوب و با حوصله بود به عزیزان دیگر هم توصیه می کنم

کامران قنبری

good

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی