اطلاعات دوره
آموزش نگارش مقاله علمی به زبان انگلیسی
مسیر آموزشی

آموزش نگارش مقاله علمی به زبان انگلیسی

649,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.1/5
وضعیت قیمت: 649,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

مهارت نگارش مقاله علمی به زبان انگلیسی، مهارت ضروری برای هر محقق و فرد دانشگاهی در زمان حاضر محسوب می‌شود. با حرکت به سمت آینده، این ضرورت نیز در حال افزایش است. این فرادرس بر تقویت مهارت به جای دانش تئوری صرف، تاکید دارد. ترتیب درس‌ها بر پایه ترتیب موضوعات تدوینی در یک مقاله است که شامل: تدوین زمینه، روش، یافته‌ها، بحث و نتیجه‌گیری است. شبیه‌سازی هر چه بیشتر با محیط واقعی نگارش مقاله، از اصولی است که پایبندی به آن تا جای ممکن مد نظر قرار گرفته است. در کنار آن، استفاده از قالب‌های متعدد نگارش به زبان انگلیسی و مثال‌های متنوع به عنوان راهبرد اصلی آموزشی در تمام طول آموزش رعایت شده است.
دوره آموزش نگارش مقاله علمی به زبان انگلیسی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.1 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 25 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر کامبیز عباچی زاده مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 649,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نگارش مقاله علمی به زبان انگلیسی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان انگلیسی سراسر اینترنت را در صفحه زبان انگلیسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

محمدمهدی

میشد اش استفاده کرد یک سری قالب هایی معرفی کردن که مناسب بود برای جمله بندی، اما میتونست بهتر هم باشه.

محسن

کیفیت تدریس و مطالبی که پوشش دادند کار منو رو راه انداخت.

کبیر بخشائی

مجموعه ارزشمندیه.

ایمان

بسیار عالی و جامع

نگار افروشه

واقعا عالی برای این آموزش کم هست چقدررر خوب بود

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی