اطلاعات دوره
آموزش مبانی هنرهای تجسمی 1
مسیر آموزشی

آموزش مبانی هنرهای تجسمی 1

429,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.1/5
وضعیت قیمت: 429,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:32 نظر4.9
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:اکرم نوری4.3
  • زمان:3 ساعت و 16 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

مبانی هنرهای تجسمی از دروس اصلی و تخصصی تمام رشته های دانشگاهی هنر (هنرهای تجسمی) مانند: نقاشی، گرافیک، صنایع دستی، فرش، مرمت و… است. قواعد و اصولی قراردادی برای ابعاد زیبایی شناختی هنر، تعریف شده اند که به آن ها مبانی گفته می شود. شناخت عناصر و اشکال، ارتباط آن ها با یکدیگر و حالات کیفی که در اثر هنری متجلی می شوند در این درس آموزش داده می شود. یک هنرمند برای خلق یک اثر تجسمی هنری، باید به مبانی و قواعد هنرهای تجسمی آشنا باشد و آن ها را با روش های صحیح به کار بندد و همچنین باید قادر به شناخت و تحلیل یک اثر هنری نیز باشد.
دوره آموزش مبانی هنرهای تجسمی 1 دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.1 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 16 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط اکرم نوری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 429,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مبانی هنرهای تجسمی 1 را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های هنر و طراحی سراسر اینترنت را در صفحه هنر و طراحی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

محمد

خوب.

سید وحید

من از این آموزش بسیار آموختم .

حسن

آموزش از ابتدا خوب پیش رفت و خروجیش هم خوب بود.

سید میثم

آموزش بدی نبود، هم محتواش خوب بود، هم متن کوتاهی داشت، که درک و مفهوم همراه با تصاویر داشت برای من خوب بود.

شایان

تسلط مدرس خوب بود. و نیازم برآورده شد.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی