اطلاعات دوره
آموزش ۱۱۰۰ واژه ضروری زبان انگلیسی
مسیر آموزشی

آموزش ۱۱۰۰ واژه ضروری زبان انگلیسی

699,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.8
وضعیت قیمت: 699,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:18 نظر4.8
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:مجید حاتمی4.8
  • زمان:8 ساعت و 54 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

امروزه مطالعه زبان انگلیسی، از حالت مزیت برای قبولی در یک رشته خوب و پیدا کردن شغلی مناسب تغییر کرده و به ضرورت تبدیل شده است. بسیاری از دانشگاه‌ها از دانشجویان و اساتید انتظار دارند که در حداقل یک زبان به عنوان زبان خارجه تسلط داشته باشند. در این آموزش، کلیه واژگان کتاب 1100 واژه، بررسی و به همراه مثال و یادیار ارائه می‌گردد تا در زمان کوتاه، واژگان در ذهن نهادینه شوند. بالا بردن دایره واژگان به شما کمک می‌کند به طور مستقیم مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی را تقویت نمایید و شانس قبولی خود را در آزمون‌های زبان داخلی و بین‌المللی بالا ببرید.
دوره آموزش ۱۱۰۰ واژه ضروری زبان انگلیسی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 8 ساعت و 54 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط مجید حاتمی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 699,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ۱۱۰۰ واژه ضروری زبان انگلیسی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان انگلیسی سراسر اینترنت را در صفحه زبان انگلیسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

آزاد

یکی از بهترین آموزش ها ممنون از جناب حاتمی

الیاس

متشکرم بسیار مفید بود

وحید

برای امتحانم استفاده کردم به همراه کتاب مطالعه کردم نمرمم گرفتم عالی بود .

احسان

قسمت یادیاراش خیلی خوب بود. برای آزمون خیلی به من کمک کرد.

مهدی

خداروشکررررررررررر آموزش خوبی بود برام. من دوست نداشتم لغات رو تو کتاب بخونم برای همین این آموزش بهم کمک کرد.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی