اطلاعات دوره
آموزش طراحی الگوریتم – جامع و با مفاهیم کلیدی
مسیر آموزشی

آموزش طراحی الگوریتم – جامع و با مفاهیم کلیدی

599,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.6/5
وضعیت قیمت: 599,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

آموزش طراحی و تحلیل الگوریتم ها، یکی از دروس مهم رشته کارشناسی کامپیوتر است که یادگیری آن نسبتا سخت است. این آموزش علاوه بر سادگی دارای ویژگی جامع بودن است که حاصل بیش از 20 سال سابقه تدریس در دانشگاه است. این فرادرس با توجه به دو منبع مهم این درس یعنی کرمن و نیپولیتان تهیه شده است.
دوره آموزش طراحی الگوریتم – جامع و با مفاهیم کلیدی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 15 ساعت و 12 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر فرشید شیرافکن مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 599,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش طراحی الگوریتم – جامع و با مفاهیم کلیدی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

سارینا

خوبه

وحید

به درد تز فوق لیسانسم خیلی خرد نکاتش عالی بود.

تارا

از نمونه سوالاش استفاده کردم حتی یکسری سوالات کنکوری هم داشت .

مهدی

خوب.

امیرحسین

سرفصل های خوبی در آموزش ارائه شده بود. و پوشش دهی مطالب عالی بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی