اطلاعات دوره
آموزش ذخیره و بازیابی اطلاعات
مسیر آموزشی

آموزش ذخیره و بازیابی اطلاعات

599,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4/5
وضعیت قیمت: 599,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

در درس ذخیره و بازیابی اطلاعات معماری روش ذخیره سازی، پیکربندی ورودی/ خروجی، عملکرد دیسک و سامانه های ذخیره ساز، پیکربندی دیسک، تکنیک های ورودی / خروجی رسانه ها، مفهوم سیستم فایل، شاخص بندی و درهم سازی مورد بحث قرار می گیرد. هدف این فرادرس آموختن روش های ذخیره سازی مورد استفاده در سامانه های ذخیره سازی داده و همچنین طراحی و معماری فناوری های نوین به کار گرفته شده در این سامانه ها می باشد.
دوره آموزش ذخیره و بازیابی اطلاعات دوره‌ای با امتیاز نهایی 4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 8 ساعت و 21 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر فرشید شیرافکن مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 599,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ذخیره و بازیابی اطلاعات را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مهندسی کامپیوتر و نرم افزار سراسر اینترنت را در صفحه مهندسی کامپیوتر و نرم افزار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

زهرا

ممنون از استاد شیرافکن و تمام دست اندرکاران فرادرس بسیار عالی جامع و کاربردی.فقط اگر برای همه دروس حل تست هم موجود بود بسیار عالیتر می شد.سپاس

سیاوش

برای آشنایی با این درس آموزش خوبی بود و در حد آشنایی کمک کننده بود.

فرشید شیرافکن

سلام بر همه مخاطبین عزیز. ممنون از پیام های دلگرم کننده ای که شما عزیزان در این قسمت می نویسید.

مسعود

درود بر دکتر شیرافکن عزیز. آموزش کامل و روانی هست. سپاس

طاهره

استاد بسیار عالی و مسلط درس میدن، من تا به حال چند تا از آموزش های استاد شیرافکن رو تهیه کردم از همشون خیلی راضی هستم. خداقوت استاد عزیز سلامت و سربلند باشین ان شالله ...

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی