اطلاعات دوره
آموزش مهندسی نرم افزار 1
مسیر آموزشی

آموزش مهندسی نرم افزار 1

799,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.5/5
وضعیت قیمت: 799,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

آموزش مهندسی نرم افزار براساس کتاب مرجع پرسمن تهیه شده است که شامل هشت فصل اول این کتاب است. بنابراین، یک آموزش مقدماتی محسوب می شود. در این آموزش اکثر مطالب 8 فصل اول بررسی شده است. این آموزش نکته محور و کنکوری نیست ولی با توجه به پوشش خوب این 8 فصل، داوطلب کنکور هم می تواند قبل از تست زنی از آن استفاده کند.
دوره آموزش مهندسی نرم افزار 1 دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 11 ساعت و 40 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر فرشید شیرافکن مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 799,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مهندسی نرم افزار 1 را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

وجیحه

با وجود این آموزش به هیچ مقاله یا کتابی نیاز نیست.

مهدی

استاد خوب درس میدن ولی کلا خیلی پیچیده و مفاهیمش خیلی زیاد و گیج کننده هستش.

جاسم

به صورت ساده با بیان عالی، دکتر شیر افکنن بهترینی

مهدی

آقای شیرافکن انصافا عالی درس میدند. مثال های خوبی دارند از آسون به سخت و خیلی خوب به آدم می فهمونن. ایشون میان سوالات احتمالی رو هم که ممکنه برا دانشجو پیش بیاد رو طرح میکنند.

صالح

خوب بود؛ برای درسم استفاده کردم محتویات با درسم مطابقت داشت و تونستم درسمو پاس کنم.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی