اطلاعات دوره
آموزش سیستم عامل – مرور و تست کنکور ارشد
مسیر آموزشی

آموزش سیستم عامل – مرور و تست کنکور ارشد

799,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.7/5
وضعیت قیمت: 799,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

درس سیستم عامل یک درس مفهومی است و حل تست های کنکور کارشناسی ارشد دولتی آن نیاز به درک مفاهیم دارد و با تسلط به تست های سال های قبل، بهتر می توان به تست ها پاسخ صحیح داد. در این مجموعه سعی شده در کمترین زمان ممکن، مفاهیم و مباحث مورد نیاز، به صورت کامل منتقل شود و به جرات می توان گفت که این آموزش از قوی ترین منابع در دسترس است. توضیحات کامل مباحث سیستم عامل و آموزش توسط مدرسین متخصص در این زمینه از نقاط قوت این فرادرس به شمار می رود.  
دوره آموزش سیستم عامل – مرور و تست کنکور ارشد دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 12 ساعت و 15 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر فرشید شیرافکن مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 799,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش سیستم عامل – مرور و تست کنکور ارشد را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایه‌های تحصیلی و کنکور سراسر اینترنت را در صفحه پایه‌های تحصیلی و کنکور در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

مبین

با سلام و خسته نباشید خدمت گروه فرادرس.واقعا مطالب رو استاد بسیار روان و عالی توضیح میدن و من راضی بودم و متشکرم.

آرمان

توانایی و قدرت بیان مدرس در انتقال مطالب خوب است، مطالب ارائه شده طبقه بندی خوبی دارن و تقریبا تمامی مباحث توسط مدرس پوشش داده میشه.

نسرین

نحوه تدریس ایشون واقعا جالبه؛ فقط پیشنهاد می کنم نکات کلیدی و مباحث مهم رو یه طوری بیان کنند که در آزمون بیشتر به دردمون بخوره.

مهدی

آموزش ها خوب هستند و من خیلی راضی هستم اما پیشنهاد می کنم جزئیات بیشتری ارائه کنید

ابوذر

عالیه برای آزمونی که داشتم کمکم کردم و تونستم تستا رو خوب بزنم.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی