اطلاعات دوره
آموزش کاربردی نامه نگاری به زبان انگلیسی
مسیر آموزشی

آموزش کاربردی نامه نگاری به زبان انگلیسی

499,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.8/5
وضعیت قیمت: 499,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:5 نظر4.9
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:محمد شیروان4.6
  • زمان:2 ساعت و 14 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

یکی از موارد مهم و کاربردی در اکثر تعاملات روزمره و رسمی، نگارش نامه است که به فراخور شرایط نگارش و مخاطب، نوع، ساختار و الگوهای متفاوتی دارد. به کارگیری این اصول و قواعد می تواند نشانه ای از سطح علمی، فرهنگی و شخصیتی افراد تلقی گردد. هدف این آموزش، بیان مستلزمات و ضروریات دانشی نگارش نامه است که در کنار آن، با بیان الگوهای پر بسامد تعریف شده در قالب مثال ها و تحلیل آن ها سعی داریم تا ساختاری ذهنی برای مخاطب ایجاد کنیم تا به خوبی بتواند آن الگو را بنویسد. با توجه به افزایش روزافزون نیاز به تعامل با دیگران و با در نظر گرفتن سابقه نگارش نامه، این امر خصوصا در مبحث نگارش نامه های رسمی و ایمیل بسیار مورد نیاز عموم قرار می گیرد و لذا این فرادرس به عنوان یک آموزش عمومی و کاربردی به تدریس مباحث مهم و کاربردی پرداخته است.
دوره آموزش کاربردی نامه نگاری به زبان انگلیسی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 14 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط محمد شیروان مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 499,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش کاربردی نامه نگاری به زبان انگلیسی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان انگلیسی سراسر اینترنت را در صفحه زبان انگلیسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

ولی

در حد حجم کم ولی مطالبش واقعا ارزنده بود هزینشم خیلی پایین بود.

عبدالکریم

خیلی طبقه بندی شده و کاربردی مسائل رو توضیح داده بودن برای جمع بندی و نوشتن پایان نامه خیلی مناسب هست این آموزش.

سید علی

به نظر من خیلی آموزش خوبی بود. اینجور بگم که من باهاش هیچ مشکلی نداشتم.

الهه

مدرس گرامی بسیار مسلط هستن و به نکات خیلی ریزی اشاره میکنند که اگر به اون نکات دقت کنید خیلی میتونه کاربردی باشه البته این از دیدگاه شخصی که در این زمینه هیج تسلطی نداره.

معصومه

استاد مشاورم خارج از ایران هستند و برای کارم با دانشگاه های خارج مکاتبه داشتم، برای همین این آموزش برام حالت مرجعی داشت و قسمت هایی که نیاز داشتم رو از روش نگاه می کردم و کمکم می کرد.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی