اطلاعات دوره
آموزش مدار منطقی – مرور و تست کنکور ارشد
مسیر آموزشی

آموزش مدار منطقی – مرور و تست کنکور ارشد

599,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.5/5
وضعیت قیمت: 599,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:26 نظر4.1
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:منوچهر بابایی4.5
  • زمان:15 ساعت و 20 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این آموزش، سعی بر آن داریم تا مجموعه بزرگی از سوالات درس معماری کامپیوتر، شامل: سوالات امتحانی (پایان ترم)، کنکورهای کارشناسی ارشد 91 تا 95، برخی از سوالات دهه 70 و 80 و همچنین با توجه به اینکه از سال 95 در کنکور دکتری قرار گرفته، فقط یک سال از سوالات دکتری را حل کنیم. این فرادرس، برای دانشجویان کارشناسی رشته های مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات، علوم کامپیوتر و الکترونیک منبع بسیار مفیدی خواهد بود تا بتوانند با انواع مسائل در درس مدار منطقی آشنا شده و مرور ارزشمندی بر کلیه مطالب کتاب داشته باشند.
دوره آموزش مدار منطقی – مرور و تست کنکور ارشد دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 15 ساعت و 20 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط منوچهر بابایی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 599,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مدار منطقی – مرور و تست کنکور ارشد را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایه‌های تحصیلی و کنکور سراسر اینترنت را در صفحه پایه‌های تحصیلی و کنکور در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

سوسن

کاش یکم توضیحات درس کامل تر بود.

مصطفی

متاسفانه چندان مناسب نبود.

علی

سطح اموزش متوسط بود

jalal

توضیحات نامفهوم و سرعت تدریس بالا

محمد

نقطه به شدت قوتتون اینکه تست زیاد حل کردین که بسیاااار عالی بود و توضیحات برای هر تست هم با جزئیات کافی گفتید. اگه کمی توی مرور درس،وقت بیشتر، توضیح و تفکیک بهتری می کردید نور علی نور میشد فوقش مجموعتون ۲ ساعت بیشتر میشد که اصلا مشکلی پیش نمیومد. من این درسو جزو ۳ تای اول مجموعه های فرادرسی که تا الان خریداری کردم میدونم.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی