اطلاعات دوره
آموزش نظریه گراف و کاربردها
مسیر آموزشی

آموزش نظریه گراف و کاربردها

599,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.6/5
وضعیت قیمت: 599,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:3 نظر4.3
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:منوچهر بابایی4.5
  • زمان:14 ساعت و 35 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

گراف مجموعه ای از راس هاست که توسط یال ها (ضلع وجه های چند وجهی) به هم وصل شده اند. درس نظریه گراف یکی از دروس مهم در رشته های علوم کامپیوتر و علوم ریاضی محسوب می شود، که در زمینه های مختلفی در علم کامپیوتر مانند مسیریابی در شبکه، بهینه سازی و رمز گذاری کاربرد دارد. هدف از این فرادرس تشریح قضایای اصلی در بحث گراف به طور کامل و حل تمرین های متنوع از مباحث مختلف گراف است. این آموزش حجم زیادی از مباحث گراف را پوشش می دهد که دانشجو و کاربر را از مطالعه منابع مختلف بی نیاز می کند.
دوره آموزش نظریه گراف و کاربردها دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 14 ساعت و 35 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط منوچهر بابایی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 599,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نظریه گراف و کاربردها را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

شیوا

واقعا مدرسشون خیلی خوب توضبح میدادن. برای کار دانشگاهیم خیلی از کارامو رفع کرد.

امیرحسین

تا حدودی پاسخ گوی نیازم بود و اینکه سرفصلهایی که که تو دانشگاه ارائه کردن با سرفصلها آموزش در سایت یه مقدار متفاوت بود.

علیرضا

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت آقای مهندس منوچهر بابلی بابت این آموزش بنده دانشجوی مهندسی مکانیک هستم ودر حوزه رباتیک فعایت میکنم چو ن ب بحث هوش مصنوعی و کاربردهاش در رباتیک علاقه مند بودم و هم چنین بر حسب علاقه ب بحث نظریه گراف ها و کاربردهای ان در هوش مصنوعی و علم زیبای ریاضیات تصمیم گرفتم نظریه گراف رو مطالعه کنم و با کتاب باندی مورتی شروع کردم ولی وقتی به وسط های کتاب رسیدم احساس کردم اونطور باید و شاید نمیفهمم برا همین دنبال اموزشش تو اینترنت گشتم و اموزش شما رو دیدم و خریداری کردم و به نظرم به نحوی بسیار خوبی گراف رو توضیح دادیت منتظر اموزش های بیشتری از شما هستم با تشکر

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی