اطلاعات دوره
آموزش استراتژی معاملاتی رابرت ماینر Robert Miner برای معامله در بازارهای مالی – مقدماتی
مسیر آموزشی

آموزش استراتژی معاملاتی رابرت ماینر Robert Miner برای معامله در بازارهای مالی – مقدماتی

699,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.9/5
وضعیت قیمت: 699,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:50 نظر4.2
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:محمد نسیمی فر4.5
  • زمان:5 ساعت و 58 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این فرادرس ابتدا مقدمه ای از ابزار مورد استفاده در این استراتژی و المان های مختلف آن ارائه می دهیم، سپس در درس دوم وارد بحث مومنتوم (Momentum) می شویم و یاد می گیریم که چگونه با استفاده از اندیکاتورهای مومنتوم می توانیم روند بازار را با دقتی بسیار بالا تشخیص دهیم. در درس سوم الگوهای رایج و پرکاربرد برای تشخیص پایان یک روند یا اصلاح آن را شرح می دهیم. علاوه بر آن نشان می دهیم که چگونه می توانیم با استفاده از سیستم ایچیموکو در رابطه با حرکت های رونددار و یا اصلاحی بازار اظهارنظر کنیم. در پایان این درس شما به ابزاری قدرتمند مجهز می شوید که قادر خواهید بود در هر زمان و در هر بازار مالی در رابطه با رونددار بودن یا اصلاحی بودن آن نمودار با احتمال بالا اظهار نظر کنید.
دوره آموزش استراتژی معاملاتی رابرت ماینر Robert Miner برای معامله در بازارهای مالی – مقدماتی دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 58 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط محمد نسیمی فر مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 699,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش استراتژی معاملاتی رابرت ماینر Robert Miner برای معامله در بازارهای مالی – مقدماتی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازارهای مالی سراسر اینترنت را در صفحه بازارهای مالی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

بهروز

یکسری از مسائل را باز کردند ولی در دوره تکمیلی تکمیل شد و واقعا تکمیل کننده بود. من از دو روش بسیار راضی بودم.

حسین

از محتوای آموزش راضی بودم و به صورت مرتب و گام به گام بود. ممنون بابت این اطلاعات مفید

فرشاد

بسیار عالی

جعفر

مدرس سعی کردن مطالب به صورت مرتب و سلسله وار به همراه جزئیات مطالب توضیح بدن. من که خیلی از این آموزش راضی هستم و مطالبی که میخواستم هم در سرفصل ها بود هم در محتوای آموزش.

رضا

من اولین موضوعی که باید مطرح کنم اینه که، زیاد به برخی نظرات منفی کاری نداشته باشید و کلیات نظرات رو ببینی که مثبت هست. نکته دوم، اینه که برخی افراد نظر دادن که مدرس زمان زیادی برای توضیح گذاشته (این خودش نقطه قوته). موضوع سوم اینه که مدرس علاوه بر اطلاعات کامل، باید نحوه بیان خوبی هم داشته باشه. من واقعا از آموزش های جناب نسیمی فر، سبکشون، لهجه و حتی تعدد مثال نتایج بسیار خوبی گرفتم. سبک آموزشی جناب نسیمی فقط به نظرم یک موضوعی داره، بعد از دیدن آموزش های ایشون، کمتر پیش میاد به آموزش فرد دیگه ای علاقه مند بشید.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی