اطلاعات دوره
آموزش تحلیل تکنیکال در سرمایه گذاری بازارهای مالی – مقدماتی
مسیر آموزشی

آموزش تحلیل تکنیکال در سرمایه گذاری بازارهای مالی – مقدماتی

899,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.5/5
وضعیت قیمت: 899,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

روش تحلیل تکنیکال که به مطالعه رفتارهای بازار با استفاده از نمودارها و با هدف پیش بینی آینده روند قیمت ها است، کارایی خود را به اثبات رسانده است. فراگیری تحلیل تکنیکال نیازمند روشی مدون و منطقی برای اطمینان از درک صحیح مسائل مطرح در این آموزش است. هدف از این فرادرس، آموزش اصول تحلیل تکنیکال به عنوان یکی از موثرترین روش های تحلیلی در بازارها به صورت ساده و کارآمد است. فراگیری اصول مطرح شده در این آموزش می تواند راه گشای درک بهتر شرایط موجود و در نتیجه پیش بینی دقیق تر آینده بازار و کسب سود معقول و کم خطرتر از بازار خواهد شد.
دوره آموزش تحلیل تکنیکال در سرمایه گذاری بازارهای مالی – مقدماتی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 11 ساعت و 44 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط مهدی صالحی فرهادپور مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 899,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش تحلیل تکنیکال در سرمایه گذاری بازارهای مالی – مقدماتی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های روش‌های تحلیل سراسر اینترنت را در صفحه روش‌های تحلیل در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

مهدي

خیلی آموزش خوبی بود. زمان خیلی خوب و زیادی بهش اختصاص داده شده بود و تمام مباحث پوشش داده شده بود.

مهدی

خیلیییییییی دوره خوبیه، من به هر کسی که بخواد تازه وارد این مبحث بشه این آموزش فرادرس رو معرفی می کنم، این آموزش جز آموزش های تاپ هست.

حسن

به نظرم اگه جزئیات داشت، قابل استفاده تر میشد.

علیرضا

این آموزش رو برحسب علاقه ی خودم خردیم و میخواستم با سرمایه گذاری بازارهای مالی آشنا بشم. آموزش برای شروع افراد مبتدی مثل من عالی بود. فن بیان و نحوه تدریس مدرس هم عالی بود.

سیران

از استاد محترم بسیار تشکر می کنم، خیلی خوب و دلسوزانه توضیح دادند، واقعاً دیدگاه من را نسبت به بازارهای مالی تغییر دادند.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی