اطلاعات دوره
آموزش مقدماتی امواج الیوت Elliott Waves در تحلیل تکنیکال برای سرمایه گذاری
مسیر آموزشی

آموزش مقدماتی امواج الیوت Elliott Waves در تحلیل تکنیکال برای سرمایه گذاری

890,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4
وضعیت قیمت: 890,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

در بازارهای مالی آنچه که هرگز به چشم نخواهد خورد، حضور یک فرشته نگهبان برای حفاظت از سرمایه و منافع ما است. یکی از روش های تحلیلی برای پیش بینی و در نتیجه محافظت از سرمایه خود و در عین حال سود بردن از جریان های قیمتی بازارها تحلیل تکنیکال در تمامی بازارهای مالی است که بر اساس گردش اطلاعات شکل می گیرند و نیز گاها در مسائل غیرمالی می باشد. در زیرمجموعه تحلیلی تکنیکال، تحلیلی بر اساس تئوری موسوم به تئوری آشوب به نام تحلیل براساس امواج الیوت وجود دارد که کارایی و اثربخشی خود را ثابت نموده است. در این فرادرس، شما می توانید اصول بنیادین تحلیل امواج الیوت را به صورت تئوری و نیز عملی فرا بگیرید و برای پیروزی در محیط پرآشوب بازارهای سرمایه گذاری، براساس مطالب این درس، گام های خود را محکم بردارید.
دوره آموزش مقدماتی امواج الیوت Elliott Waves در تحلیل تکنیکال برای سرمایه گذاری دوره‌ای با امتیاز نهایی 4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 55 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط مهدی صالحی فرهادپور مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 890,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مقدماتی امواج الیوت Elliott Waves در تحلیل تکنیکال برای سرمایه گذاری را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های روش‌های تحلیل سراسر اینترنت را در صفحه روش‌های تحلیل در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

سینا

در کنار دانش خودم آموزش خوبی بود. راضی کننده بود.

محمد

خیلی روان بود، قابل فهم بود، پیشنهاد میکنم.

مهدی

من آموزش مقدماتی رو دیدم و بینهایت کاربردی بود و خیلی دوست دارم پیشرفته اش رو هم ببینم.

علی

خوب بود ولی بیشتر رویکرد تءوری داشت بیشتر منتظر رویکرد روی چارت رو داشتم ولی در کل راضی بودم و خوب بود منتظر دوره پیشرفته هستم

شهاب

بد نبود ولی استاد در حد تئوری میگه، بهتر بود معامله گرانه با آموزش پیش می رفت، اگر در خصوص اموزش عملی هم توضیح میدادند خوب میشد.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی