اطلاعات دوره
آموزش فیلترنویسی بورس – خلاقیت و ایده های جدید
مسیر آموزشی

آموزش فیلترنویسی بورس – خلاقیت و ایده های جدید

299,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.3/5
وضعیت قیمت: 299,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:2 نظر5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:محمدسعید خباز4.9
  • زمان:1 ساعت و 40 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در فیلترنویسی برخلاف دو روش قبلی، ایده و خلاقیت، عناصر کلیدی و تعیین‌کننده در کارایی فیلترها هستند. وجه تمایز میان فیلترنویس‌ها در کم یا زیاد بودن تعداد خطوط فیلترهای آن‌ها نیست، بلکه در ایده آن‌ها است. این آموزش تلاش می‌کند تا ضمن ارائه چند فیلتر کاربردی و تدریس مباحثی در زمینه جذابیت‌های ظاهری فیلتر، ایده‌های جدید در زمینه فیلترنویسی را پیش روی شما قرار دهد و لذا به جای تدریس مباحث پایه فیلترنویسی، بر نگاه‌های متفاوت و ایده‌های جدید تمرکز می‌کنیم.
دوره آموزش فیلترنویسی بورس – خلاقیت و ایده های جدید دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 40 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط محمدسعید خباز مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 299,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش فیلترنویسی بورس – خلاقیت و ایده های جدید را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بورس سراسر اینترنت را در صفحه بورس در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

حسین

فوق العاده بود. به شما تبریک میگم

حسین کاظمی

عالی مثل همیشه.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی