اطلاعات دوره
آموزش پیش بینی بازارهای مالی و حباب شناسی در آن
مسیر آموزشی

آموزش پیش بینی بازارهای مالی و حباب شناسی در آن

239,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.9/5
وضعیت قیمت: 239,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

امروزه با آشنایی بیشتر افراد جامعه با مقوله سرمایه‌گذاری و گرایش به سمت معامله‌گری در بازارهای مالی، فرصت‌های بسیاری برای علاقه‌مندان در این زمینه به وجود آمده است که از سرمایه‌ای که در دست دارند بتوانند بازده مناسبی کسب کنند. در این آموزش، به یادگیری نحوه پیش‌بینی در بازار‌های مالی با رویکرد شناسایی دوره کسب و کار می‌پردازیم چرا که شناخت اصل رونق و رکود در بازار‌های مالی به کمک دوره کسب و کار می‌تواند ما را در پیش‌بینی اتفاقات بعدی بازار‌های مالی بسیار کمک کند و همچنین بخشی از این آموزش نحوه شناسایی حباب و ویژگی‌های آن را با توجه به حباب‌های مالی گذشته نشان می‌دهد.
دوره آموزش پیش بینی بازارهای مالی و حباب شناسی در آن دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 39 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط محمد بهرامی حقیقی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 239,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش پیش بینی بازارهای مالی و حباب شناسی در آن را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازارهای مالی سراسر اینترنت را در صفحه بازارهای مالی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

علی

خیلی خوب بود و نکته منفی ای وجود نداشت.

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی