اطلاعات دوره
آموزش اندیکاتور همگرایی – واگرایی میانگین متحرک MACD
مسیر آموزشی

آموزش اندیکاتور همگرایی – واگرایی میانگین متحرک MACD

449,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.8/5
وضعیت قیمت: 449,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:3 نظر4.8
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:کوروش سرداری راد4.8
  • زمان:4 ساعت و 23 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

از آنجایی که یکی از رایج‌ترین اندیکاتورهای بازارهای مالی، اندیکاتور (MACD (Moving Average Convergence Divergence است و ظرفیت‌های آن در خصوص کاربرد آن در شناسایی واگرایی‌ها و ایجاد فرصت‌های معاملاتی در ترکیب با انواع ابزارهای دیگر، از جمله فیبوناچی (Fibonacci) به طور درست در بین جامعه معامله‌گران آموزش داده نشده و توضیح‌های مبسوطی ارائه نشده است، لذا بر آن شدیم تا در این خصوص آموزش‌های مدونی تهیه و منتشر کنیم تا جامعه معامله‌گران ایران بتوانند ضمن استفاده صحیح از این ابزار، درک درستی از روند رخدادهای بازارهای مالی داشته باشند.
دوره آموزش اندیکاتور همگرایی – واگرایی میانگین متحرک MACD دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 23 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط کوروش سرداری راد مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 449,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش اندیکاتور همگرایی – واگرایی میانگین متحرک MACD را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازارهای مالی سراسر اینترنت را در صفحه بازارهای مالی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

مهدی

تا اینجا که دیدم متاسفانه تماما روی چارت بورس ایران بوده از فرادرس تقاضا دارم برای چنین موضوعاتی حتما چارت های آموزشی چارت های بین المللی باشند.

محمدرضا

خیلی عالیه، توضیحاتشون خیلی خوب و قشنگه. مثال های زیادی می زنند، قشنگ توضیح میدادند که چی میشه این اتفاق می افته.

محمدحسین شکرانی

اولش فکر کردم میخواد مفاهیم اولیه بگه و خیلی ساده شروع شد و یکم تو ذوقم خورد، ولی فکر کنم از فیلم دوم بود یا سوم به بعد خیلی خیلی جالب شد. بنظرم واقعا تخصصی تر از بقیه اموزشها این اندیکاتور را بررسی کرده بود وبا دیدن چند باره این اموزش، میتونید خودتون را یه پله ارتقا بدید در کل توصیه میکنم

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی