اطلاعات دوره
آموزش تحلیل بنیادی بورس اوراق بهادار تهران
مسیر آموزشی

آموزش تحلیل بنیادی بورس اوراق بهادار تهران

499,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.3/5
وضعیت قیمت: 499,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

در دو دهه گذشته بازارهای مالی در ایران بسیار توسعه یافته است که این امر موجب رشد سرمایه‌گذاری در این بازارها شده است. با توجه به گسترش و پیچیدگی بازارهای مالی در سطح ملی و جهانی، نیاز به منابع علمی و کاربردی در این زمینه بیش از پیش احساس می‌گردد. روش تحلیل بنیادی از جمله ابزارهای توانمند در حوزه مالی است که مبنای بسیاری از تصمیمات در این زمینه است. از آن جا که در بیشتر منابع موجود صرفا به معرفی فرمول‌ها اکتفا می‌شود، در این فرادرس تلاش شده است با استفاده از مثال‌های واقعی و کاربردی از بازار بورس اوراق بهادار تهران، به تدریس ابزارهای تحلیل بنیادی به صورت تخصصی در گروه های مرتبط با حوزه سرمایه‌‌گذاری و واسطه‌گران مالی پرداخته شود.
دوره آموزش تحلیل بنیادی بورس اوراق بهادار تهران دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 44 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر ابراهیم حاج خان میرزای صراف مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 499,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش تحلیل بنیادی بورس اوراق بهادار تهران را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بورس سراسر اینترنت را در صفحه بورس در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

محمد

مطالب تئوری خوبی داشت ممنون از فرادرس.

افشین

راضی بودم، به نظر من توی آموزش مدرس مطالب رو به درستی منتقل کرده بود ولی اگر آموزش تکمیلی تر میشد بهتر بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی