اطلاعات دوره
آموزش عرضه و تقاضا در بورس و بازارهای مالی
مسیر آموزشی

آموزش عرضه و تقاضا در بورس و بازارهای مالی

599,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.9/5
وضعیت قیمت: 599,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

در چارت‌های مربوط به هر سهم و دارایی قابل معامله در یک بازار مالی می‌توان نواحی و مناطق را بر حسب روابط و تغییرهای صورت گرفته در عرضه و تقاضا، مورد شناسایی، دسته‌بندی و اولویت‌بندی قرار داد. بدین صورت بروز سه موضوع محتمل است. حالت اول جایی که عرضه و ‌تقاضا در وضعیت متعادل و‌ تقریبا برابری قرار داشته و‌ هیچ یک بر دیگری فائق نیامده است. حالت دوم زمانی است که عرضه بیشتر از تقاضا شده است که این موضوع منجر به کاهش قیمت آن سهم‌ یا دارایی می‌شود و در نهایت حالت سوم مربوط به وضعیتی است که تقاضا نسبت به عرضه فزونی پیدا کرده و در نتیجه قیمت‌ها افزایش می‌یابند. شناسایی حالت‌های فوق‌ و‌ اثرهایی که بر روی چارت قیمتی به جای می‌گذارند، می‌تواند منجر به ایجاد یک نگرش عمیق و همه‌جانبه برای تحلیل و انجام معامله‌ها گردد.
دوره آموزش عرضه و تقاضا در بورس و بازارهای مالی دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 24 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر عبدالرحمن حائری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 599,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش عرضه و تقاضا در بورس و بازارهای مالی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بورس سراسر اینترنت را در صفحه بورس در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

علی

با سلام و تشکر خدمت شما اقای دکتر حائری عزیز اول اینکه واقعا سپاسگذارم ازتون بابت تدریس خوب و عالی که داشتین که الحق و انصاف عالی جامع و کاربردی بود اقای دکتر عزیز چندتا نکته حالا سوال و یا هر چیزی برای منه مخاطب که تازه با این سبک دارم اشنا میشم پیش اومده اول اینکه با توجه به مثال هایی که زدین گاهی 6 ماه یا حتی بیشتر برا شروع ی موقعیت معاملاتی بر اساس مناطق تقاضا طول میکشه که شکل بگیره حالا درسته که بازار بورس فقط ی سهم یا نماد نیست ولی خوب به هر حال ماهیت این بازاری طرفه یعنی فقط باید افزایش قیمت سهم اتفاق بی افته تا ما سود کنیم بابت همین موضوع انتظار میرفت ی مثال از نواحی تقاضا هم در سایر بازار های مالی گفته میشد

محسن

سلام. این آموزششون عالی بود.

عباس

خوب بود در واقع با توجه به اپدیت هایی که داره اگه پیشرفته ترشم باشه خوبه.

MOHSEN

سلام و به مدرس خدا قوت میگم. نظرم نسبت به مطالب آموزشی بخوام بگم : به نظرم برای افراد مبتدی تا حدودی خوبه.

Amin

بسیار عالی و کاربردی بود. شفاف بودن جزییات این استراتژی و عدم وابستگی به هوش، احساسات و خلاقیت معامله گر،  از نقاط قدرت این استراتژی است.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی