اطلاعات دوره
آموزش باینری آپشن – نحوه انجام معاملات در بازارهای مالی با Binary Option
مسیر آموزشی

آموزش باینری آپشن – نحوه انجام معاملات در بازارهای مالی با Binary Option

449,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.2/5
وضعیت قیمت: 449,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:7 نظر4.8
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:دکتر فرزاد تحریری4.7
  • زمان:3 ساعت و 1 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

باینری آپشن یک بازار مالی جدید است که سادگی قواعد معاملاتی آن برای معامله گران و تعیین مقدار سود و ضرر از قبل باعث جذب افراد بسیاری برای ورود به این بازار می شود. در این فرادرس بازار معاملات مالی در باینری آپشن از سطح مقدماتی معرفی شده و پس از مقایسه با دیگر بازارها، به چگونگی کارکرد و قواعد این بازار همراه با معرفی استراتژی معاملاتی پرداخته می شود. در پایان این آموزش به معرفی و طریقه انجام معاملات در یکی از بهترین بروکرهای باینری آپشن می پردازیم. هدف از این فرادرس آشنایی دانشجویان با بازارهای مالی جدید، از جمله بازار مالی باینری آپشن و طریقه کارکرد این بازار و همچنین استراتژی های مناسب با توجه به انتخاب درست بروکر برای معامله در این بازار است.
دوره آموزش باینری آپشن – نحوه انجام معاملات در بازارهای مالی با Binary Option دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 1 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر فرزاد تحریری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 449,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش باینری آپشن – نحوه انجام معاملات در بازارهای مالی با Binary Option را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازارهای مالی سراسر اینترنت را در صفحه بازارهای مالی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

امید

استاد خیلی بهتر از کلاس های حضوری بهمون یاد میدادند مشخص هست روی موضوع مسلط هستند.

عباس

عالی

کامران

دوسش داشتم به نظرم اوکیه.

محمدرضا

از توضیحات درجه یک استاد ممنونم.هر چی که آموزش دیده باشی متوجه میشی که چقدر این اقیانوس بی نهایته.

محمد جواد

بهترین استاد فرادرس

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی