اطلاعات دوره
آموزش تابلوخوانی در بورس و بازار سهام – مقدماتی
مسیر آموزشی

آموزش تابلوخوانی در بورس و بازار سهام – مقدماتی

499,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.9/5
وضعیت قیمت: 499,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

هدف از این آموزش، آشنایی با اصلی‌ترین پارامترهای تابلوی نماد و ورود به سایت TSETMC است که سایت شرکت مدیریت فناوری بورس تهران است و ما باید آن را دنبال کنیم و دیده‌بان این سایت را مرحله به مرحله پیش ببریم تا به تابلوی هر نماد برسیم، مفاهیم را ارائه دهیم و با ذکر مثال‌های متنوع با رفتار سهم آشنا شویم. مسیر ارائه این آموزش بدین صورت است که ابتدا مقدمات و ضرورت تابلو‌خوانی گفته می‌شود و سپس وارد جزئیات دیده‌بان سایت می‌شویم و به ارائه مفاهیم می‌پردازیم و با ارائه آموزش هر بحث ابتدا مفاهیم را ارائه می‌دهیم و سپس به سراغ مثال‌ها می‌رویم تا در عمل هم، دانشجویان بتوانند به خوبی از مفاهیم گفته شده بهره ببرند.
دوره آموزش تابلوخوانی در بورس و بازار سهام – مقدماتی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 48 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط حسین اقبالی شمس‌آبادی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 499,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش تابلوخوانی در بورس و بازار سهام – مقدماتی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بورس سراسر اینترنت را در صفحه بورس در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

لطف اله

برای اطلاعات عمومی تهیه کردم این آموزش هارو. بد نبود.

محمدرضا

خیلی زیاد کارم رو راه انداخت. خیلی آموزش خوب و کاربردی بود.

حامد

خییلی خوب بود و از نظر تصویر و صدا هم خیلی خوب بود.

سعید طالبی

مفید وکاربردی

محمد

یه جمع بندی از مطالب مفید رو دسته بندی کرده بودند و به بهترین روش منتقل کردند.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی