اطلاعات دوره
آموزش نرم افزار پروسس میکر – مدل سازی فرایند کسب و کار با ProcessMaker
مسیر آموزشی

آموزش نرم افزار پروسس میکر – مدل سازی فرایند کسب و کار با ProcessMaker

449,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.5/5
وضعیت قیمت: 449,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:11 نظر4.2
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:سعید فضلعلی4.6
  • زمان:4 ساعت و 32 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این آموزش، نرم افزار ProcessMaker (پروسس میکر) با رویکردی پروژه محور آموزش داده شده است. در ابتدا با انجام یک پروژه با نحوه کار نرم افزار آشنا شده و در ادامه بخش های مختلف نرم افزار همراه با جزئیات توضیح داده شده اند. در بخش اول محیط نرم افزار، مدیریت کاربران، شرط ها و مدیریت نقش ها به طور کامل شرح داده شده، در بخش دوم ضمن مروری بر نمادهای استاندارد BPMN 0.2 درباره فرایندها و المان های آن، فرم های دینامیک و سندهای ورودی و خروجی همراه با فرایندها توضیح داده شده است. در سومین بخش مباحث پیشرفته در نرم افزار ProcessMaker (پروسس میکر) مورد بحث قرار گرفته و در بخش چهارم یک پروژه کامل که مروری بر تمامی موضوعات مطرح شده دارد، به طور کامل انجام شده است.
دوره آموزش نرم افزار پروسس میکر – مدل سازی فرایند کسب و کار با ProcessMaker دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 32 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط سعید فضلعلی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 449,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نرم افزار پروسس میکر – مدل سازی فرایند کسب و کار با ProcessMaker را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

رقیه

آموزش درست و کاربردی بود. اما واقعا جا داشت که عمیق تر و جامع تر ارائه بشه.

مهیا

برای یکی از پروژه های دانشگاهی ازش استفاده کردم و خوب بود.

فرنوش

ای کاش مدرس گرامی با ارائه یک مثال و وارد شدن از طریق یک اکانت دیگر نحوه ثبت کیس و اجرای گام به گام فرآیند طراحی شده را نشان می‌دادند. به عبارتی عمدتاً به بحث طراحی پرداخته شد.

علی

با تشکر فراوان از شما بسیار عالی بودید.

سید مهدی

نصبش خیلی مشکل داره . من هنوز هم نتونستم نصب کنم . لطفا توضیحات جامع تری برای نصبش قرار بدین یا پشتیبانی کنید بابتش

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی