اطلاعات دوره
آموزش روش های افزایش فروش در شرایط رکود و بحران اقتصادی
مسیر آموزشی

آموزش روش های افزایش فروش در شرایط رکود و بحران اقتصادی

299,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.2
وضعیت قیمت: 299,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:3 نظر5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:محمدرضا طائی4.6
  • زمان:1 ساعت و 38 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

شرایط اقتصادی امروز و شرایط بازار نسبت به گذشته تغییرات و پیچیدگی های بسیار زیادی داشته است، به گونه ای که دیگر روش ها و کارکردهای گذشته پاسخگوی فروش و هزینه های شرکت ها و فروشگاه ها نیست. اقدامات و برنامه ها در این شرایط می تواند در حفظ و نگهداری بازار و مشتریان نقش مهمی داشته باشد. بر همین اساس، تمرکز این فرادرس بر آموزش مهارت هایی برای افزایش راندمان و بازدهی فروش مجموعه ها و نیز کاهش هزینه ها است. در این آموزش قصد داریم تا تکنیک ها و روش های کاملا عملیاتی و کاربردی را متناسب با بازار و شرایط فعلی اقتصادی ایران ارائه دهیم تا مخاطبان بتوانند در این شرایط، فروش خود را افزایش دهند و نسبت به حفظ بازار و مشتریان خود اقدامات مناسب را انجام دهند.
دوره آموزش روش های افزایش فروش در شرایط رکود و بحران اقتصادی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 38 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط محمدرضا طائی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 299,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش روش های افزایش فروش در شرایط رکود و بحران اقتصادی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازاریابی سراسر اینترنت را در صفحه بازاریابی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

ادریس

خوب بود.

امیرحسین

عالی بود . حتما پیشنهاد میشه

محمد

آموزش نسبتا خوب بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی