اطلاعات دوره
آموزش مدل سازی فرایندهای کسب و کار با ویژوال پارادایم
مسیر آموزشی

آموزش مدل سازی فرایندهای کسب و کار با ویژوال پارادایم

269,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4/5
وضعیت قیمت: 269,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:12 نظر4.5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:بهنوش کلانتری4.5
  • زمان:1 ساعت و 13 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

با توجه به اهمیت فرایندها در سازمان در راستای تحقق استراتژی‌ها، اهداف سازمان‌ها و همچنین ضرورت شناخت کامل سازمان جهت بهبود امور، امروزه بسیاری از کسب‌ و کارها و شرکت‌ها به سمت مستندسازی و مدل‌سازی فرایندهای سازمانی خود روی آورده‌اند. بنابراین در این فرادرس ابتدا مروری می‌کنیم بر مفاهیمی چون فرایند، مدیریت فرایندهای کسب‌ و کار BPM‎ (Business Process Management) و زبان استاندارد مدل‌سازی فرایندهای کسب‌ و کار BPMN‎ (Business Process Model and Notation) و سپس به معرفی نرم‌افزار ویژوال پارادایم (Visual‎ Paradigm‎) که ابزاری برای مدل‌سازی فرایندهای کسب‌ و کار است، می‌پردازیم.
دوره آموزش مدل سازی فرایندهای کسب و کار با ویژوال پارادایم دوره‌ای با امتیاز نهایی 4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 13 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط بهنوش کلانتری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 269,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مدل سازی فرایندهای کسب و کار با ویژوال پارادایم را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

سحر

عالییی. خیلی دوره خوبی بود. هزینه اش کم بود نسبت به دوره های حضوری بیرون و به همون اندازه اطلاعاتش کامل بود. یعنی 70 درصد از نگرش و دید در این خصوص رو به من داد. اون 30 درصد هم عملی بود که دیگه باید خودمون انجام بدیم.

احمد

برای فردی که میخواد شروع کنه و وقت زیادی نداره برای آموزش دیدن خیلی مختصر و مفید و خوب بود ولی نکات پیشرفته ای در دوره وجود نداره

حجت

آموزش خیلی خوبی بود. مثال ها و توضیحات خوبی داشت. جا داشت برای بهتر شدن با گنجوندن بیشتر یک سری نکات کلیدی.

مصطفی

درس ساده و ابتدایی هست. برای کسی که تازه می خواد شروع کنه مناسبه.

بهار

خیلی ممنون برای شروع عالی و کاربردی

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی