اطلاعات دوره
آموزش تحول دیجیتال و بازاندیشی و نوآفرینی کسب و کار
مسیر آموزشی

آموزش تحول دیجیتال و بازاندیشی و نوآفرینی کسب و کار

499,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.3
وضعیت قیمت: 499,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:2 نظر5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:دکتر مصطفی مرشدی5
  • زمان:5 ساعت و 26 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

واضح است قوانین کسب و کار بعد از انقلاب دیجیتال نیاز به بازنویسی وتجدید نظر دارد. در این فرادرس ابتدا ضرورت‌های تحول دیجیتال و نیاز به تغییر بررسی می‌شود، سپس پارادایم انقلاب‌های صنعتی و ادبیات متناظر با آن معرفی می‌گردد. هدف این است که مدیران، کارآفرینان، مشاوران و علاقه‌مندان به حوزه کسب و کار، پس از مشاهده این آموزش بتوانند مدل ذهنی خود و سازمان خود را تغییر دهند و نقشه راهی برای تحول دیجیتال سازمان خود طراحی نمایند. در این آموزش، از مباحث انقلاب‌های صنعتی و صنعت چهارم تا نحوه تشکیل تیم تحول دیجیتال، تدوین نقشه راه و رویکردهای استراتژیک به تحول دیجیتال را بررسی می‌نماییم.
دوره آموزش تحول دیجیتال و بازاندیشی و نوآفرینی کسب و کار دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 26 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر مصطفی مرشدی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 499,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش تحول دیجیتال و بازاندیشی و نوآفرینی کسب و کار را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

مسعود

بسیار عالی و خوب بود

لقمان

سلام. پیشنهاد میکنم حتما از این دوره ها استفاده کنید. محتوای عالی و آموزش اصولی که مشخصه زحمات زیادی براش کشیده شده.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی