اطلاعات دوره
آموزش بازاریابی الکترونیک یا ای مارکتینگ E-Marketing
مسیر آموزشی

آموزش بازاریابی الکترونیک یا ای مارکتینگ E-Marketing

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.7/5
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:12 نظر4.8
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:سمیه حضوری4.4
  • زمان:4 ساعت و 29 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

بازاریابی الکترونیک تنها به استفاده از وب سایت و پست الکترنیکی محدود نمی شود، بلکه تعامل با مشتریان از طریق دستگاه های دسترسی دیگری، مانند: تلویزیون دیجیتال تعاملی، رادیوی دیجیتال، تلفن همراه، کیوسک ها و… را نیز شامل می شود. بنابراین، ما برای استفاده از ابزارهای جدید باید گوش به زنگ باشیم تا در صورت لزوم بتوانیم آن ها را به کار ببریم. در این آموزش سعی شده است که چگونگی برنامه کلان بازاریابی الکترونیک در این محیط و ابزارها و تکنیک های آن به زبانی ساده بیان شود تا راهنمای کارشناسان وب، مدیران بازاریابی و متخصصان بازاریابی دیجیتال که به دنبال شناسایی رویکردهای صحیح کسب و کار بازاریابی الکترونیک برای پشتیبانی از استراتژی سازمان خود هستند، باشد.  
دوره آموزش بازاریابی الکترونیک یا ای مارکتینگ E-Marketing دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 29 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط سمیه حضوری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش بازاریابی الکترونیک یا ای مارکتینگ E-Marketing را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازاریابی سراسر اینترنت را در صفحه بازاریابی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

محمدرضا

از نظر نوع گفتار و کیفیت محتوا خوبه، در کل آموزش خوبیه و اطلاعات به روزی داره.

سهیلا

خوب بود، برای کسی که بار اول هست میخواد آموزش رو شروع کنه مناسب هست ولی اگر تخصصی تر وارد محتوا بشن بهتر میشه.

حسام الدین

نسبت به آموزش های دیگه ای که مشاهده کرده بودم کامل تر بود، مباحث تئوری دانشگاه رو پوشش میداد. بعدش به مرور در فصل های بعد کاربردی تر شد و من در کل راضی بودم از صحبت های ایشون هر چند صحبت های ایشون در بازار فاصله داره اما به صورت کلی برای من جذاب بود.

علی

یه قسمتی از آموزش رو دیدم برای منی که آمانتور بودم در این زمینه خوب بود من به تازگی وارد شدم و اشنایی نداشتم به ترتیب کم و کم با محیط حوزه اشنا شدم استارت خوبی داشت و روند خوبی داشت و به شخصه راضی بودم.

پوریا

تا حدودی مشاهده کردم از محتوایی که درس میداد راضی بودم به صورت علمی توضیح میدادند.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی