اطلاعات دوره
آموزش آشنایی با استارتاپ ها و محصول MVP
مسیر آموزشی

آموزش آشنایی با استارتاپ ها و محصول MVP

449,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.3
وضعیت قیمت: 449,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:3 نظر4.9
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:جواد محمدپور4.9
  • زمان:3 ساعت و 12 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

با توسعه کسب‌و‌کارها و نیاز جامعه به حل سریع مشکلات خود، روشی به اسم استارت‌آپ (Startup) شکل گرفته است که با کمترین امکانات می‌تواند بهترین و کامل‌ترین پاسخ را به نیازهای بشر، ارائه دهد. از این رو، این فرادرس در عین ساده بودن می‌تواند به شما دید بازی را از دنیای کسب و کار بدهد و نشان دهد چگونه با کمترین امکانات (Minimum Viable Product)، نمونه محصول پذیرفتنی ایده خود را بسازید.  
دوره آموزش آشنایی با استارتاپ ها و محصول MVP دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 12 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط جواد محمدپور مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 449,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش آشنایی با استارتاپ ها و محصول MVP را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

امیر

آقای محمدپور واقعا خوب تدریس می کردند، تحصیلات آکادمیک خوبی داشته اند که نشون میداد تو زمینه استارتاپ کار کرده بودند و مهارت داشتند.

محدرضا

بسیار عالی بود، حتماً به فارغ التحصیلان یا دانشجویان و حتی هر فردی که یک ایده دارد، این آموزش را پیشنهاد خواهم داد.

مهران

متشکرم از جناب محمدپور عزیز و تیم عالی فرادرس دوره خیلی خوبی بود برای من ... ساده، روان و ملموس مطالب ارائه شد ... اطلاعات زیادی در مورد استارت آپ نداشتم، برای شروع این دوره یک دید کلی بهم داد و به نکات ظریف و خوبی اشاره شد، مثل اهمیت تیم و کارگروهی و ... فکر میکنم خیلی خووب بشه ی دوره تکمیلی ارائه بشه که با جزئیات بیشتری به مطالبی مثل بیزینس مدل و ... پرداخته بشه

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی